reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
pewnie kupiłabym test gdyby nie to, że 9 dnia cylku byłąm u gin i okazało się, że nie mam pęcherzyków więc ciąża odpada, z pustego to i salomon nie naleje ;( wypróbuję dziś mega gorącej kąpieli ;) dzięki Błonka
 
pewnie kupiłabym test gdyby nie to, że 9 dnia cylku byłąm u gin i okazało się, że nie mam pęcherzyków więc ciąża odpada, z pustego to i salomon nie naleje ;( wypróbuję dziś mega gorącej kąpieli ;) dzięki Błonka

Lotinda na mnie działa tez czerwone wino - tak lampka albo 2 do kolacji.

Blonka wyłażę z zza krzaków i łapie fluidki, bo cały czas mam nadzieję, że w tym całym czekaniu może uda się naturalnie jak Tobie :-)
po 4 latach nadal nam nadzieję... oj glupia
 
Lotinda- przyjdzie, przyjdzie, ja też tak za każdym razem teraz mam:wściekła/y::wściekła/y:
Błonka- a to co etap wciągania różności :-)
EM- ja Ci tego rzygania akurat zazdroszczę!!!!!
 
:p e tam ja swintuszylam przy minus 20 w aucie z takim sobie ogrzewaniem :p jak sie czlowiek sam dobrze rozgrzeje to jest serio w sam raz nie za goraco nie za zimno :p ale dziecka z tego spontanu nie bylo :(
 
Lotinda przeczytaj to , może zioła Ci pomogą

W dolegliwościach kobiecych od wieków zioła były stosowane z dobrym skutkiem. Medycyna ludowa, będąca najbliżej natury, zalecała wiele naturalnych sposobów leczenia, np.: - w zaburzeniach miesiączkowania - wywar z nasion bzu Syringa vulgaris, napary z korzenia biedrzeńca Pimpinella saxifraga i z nasion czarnuszki siewnej Nigella sativa, wywar z owoców kopru włoskiego Foeniculum capilaceum lub napar z ziela i kwiatów stokrotki Bellis perenis. Zalecano również korzeń selera Apium graveolens w surówkach, jako regulujący nieprawidłowości miesiączkowania;
- brak miesiączki - napar z liści werbeny pospolitej Verbena officinalis oraz herbatę z korzenia i kwiatów prawoślazu ogrodowego (malwy czarnej) Althaea rosea var. nigra;

- w bolesnych miesiączkach - odwar z ziela dziurawca zwyczajnego Hypericum perforatum, napar z ziela iglicy pospolitej Erodium cicutarium, nalewka z pieprzu czarnego Piper nigrum, wywar z ziela pięciornika gęsiego Potentilla anserina;
- w zbyt obfitych miesiączkach - odwar z kory dębu Quercus sp., napar z ziela iglicy pospolitej, napar ze świeżych liści lub sok z pokrzywy zwyczajnej Urtica dioica;
- w zbyt skąpych miesiączkach - odwar z korzenia lubczyku ogrodowego Levisticum officinale;
- w upławach i chorobach kobiecych - napary z marzymięty grzebieniastej Elshotzia patrini do płukanek oraz napar z ziela i kwiatów jasnoty białej Lamium album;
- w guzach narządów rodnych - napar z korzenia bylicy pospolitej Artemisia vulgaris.
 
reklama
Witajcie , nie odzywałam się długo ,ale przyznam się, że cichaczem bywam tu dość często. Przygotowuję się do 2 IUI(24.01.2012).W najbliższą niedzielę jadę na sprawdzenie ilości i wielkości moich pęcherzyków. Cykl mam stymulowany od 3 dnia przez 5 dni brałam clostilbegyt. Cała jestem jednak pełna obaw czy cos z tego w tym miesiącu wyjdzie bo zachorowałam.Przyplątało mi się zapalenie zatok – ale tak bardzo nietypowe, ze nie słyszę na uszy, do wczoraj każda cześć twarzy i głowy mnie bolały. Ale przy tym nie mam temperatury , ani kataru , ani bólu gardła , ani kaszlu. Byłam wczoraj u internistki. Po przedstawieniu sytuacji w jakiej jestem dała mi jednorazową dawkę antybiotyku ZETAMAX ,którą bierze się tylko jeden raz( wzięłam wczoraj wieczorem) sinupret i cezera.Dziś czuje się znacznie lepiej, ból twarzy przynajmniej minął. Pomóżcie czy któraś z Was będąc chora , przeziębiona startowała od IUI? Jestem załamana.
 
Do góry