reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Sony - przy in vitro to jest troszkę inaczej z tą betą. Podają kilkudniowe zarodki i wcześniej wykazuje we krwi, niż przy zwykłym zapłodnieniu lub IUI. Postaraj się nie zamartwiać i mam nadzieję, że za kilka dni jednak podskoczy Twoja betka. Trzymam bardzo mocno kciuki.

My byliśmy dzisiaj na wizycie i jest Bąbelek, odpowiedniej wielkości i w odpowiednim miejscu :-) dostaliśmy fotkę naszej Kropeczki. Kolejna wizyta serduszkowa 16 stycznia.

Powodzenia Dziewczynki, oby Wam się jak najszybciej udało. Buziaki
 
reklama
kosik- to wspaniale,ze za kilkanascie dni zobaczysz serduszko swojego malenstwa:-):-) Twoj Maz musi byc bardzo szczesliwy :-):-):-) Dbaj o siebie i swoja kruszynke:-):-):-):-)
 
Kosik - no to pięknie - oby tak dalej kochana :-) Pięknie rośnie betka.
Ja byłam dziś u gina, bo coś mnie jajnik pobolewał. Bałam się, że ktoryś z tych 14 się nie wchłonął. A tu zapalenie się przyplątało i trza antybiotyki brać. Ale poza tym w 12 dc pęcherzyk 16mm, a endo 9mm. Gdyby tylko plemniczków było więcej:-(
Okazalo się, że do inv będziemy musieli zrobić kariotyp - bagatela 400 zł na osobę, ale wyczytałam na bocianie, że w Łodzi można na NFZ, we Wrocławiu też ale podobno są długaśne kolejki.
 
W łodzi na sterlinga dziś były terminy na 17 stycznia plus 3 tygodnie czekania na wynik (jakby ktoś chciał na już) Ja mam czas do czerwca, więc spróbuję jutro zadzwonić do Wroclawia. Do Łodzi mam 230 km, a do Wro 25, a ceny benzyny masakryczne. W sumie do tego ma jeszcze zrobić wymazy z pochwy - mykoplazma, ureoplazma, chlamydia i posiew ogolny i oboje z malżem HIV, WR, HCV i HBs, ni i FSH. Jakoś mało tych badań.
Kosik, Lindi, Magdusia - jak to bylo u was??
Ja chyba będę na długim protokole - tak mi podobno z oczu patrzy (i trochę z wyników) - nie wiem czy to gorzej czy lepiej:-)
 
Iilonka dokłądnie te badania co wypisałaś miałam robione w klinice. Nie wiem czy jest to mało badań ale wążne że w miarę szybko się to robi i nie trzeba sie z tym bawić pół roku. Oprócz tego miałam robione badania przedoperacyjne, które były mi potrzebne do narkozy przy punkcji. KIedy kobietko przewidujesz ivf?
 
Ah, Lindi, jeszcze sporo czasu - jak mi się dobrze praca z okresem zgra - to powinnam zacząć długi protokół pod koniec czerwca - niby trwa on około 40 dni - więc transfer koniec lipca-początek sierpnia. Jeśli się poplącze to będzie miesiąc później. Akurat będziecie się wypakowywać z bąbelków:-)
Chciałabym już - ale jeśli mam później umierać z nerwów przy braniu kolejnych wolnych dni - to może nienajlepiej służyć transferowi. Czekam już tyle czasu, że i pół roku wytrzymam :-)
A Ty kochana jak się czujesz pod koniec pierwszego trymestru??
 
Ostatnia edycja:
Czuję się dobrze, mdłości mi az tak nie dokuczały. W sumie może 3 dni ale piłam herbatke z imbirem rano i potem przez cały dzien i jakos przechodziło.
W następnym tygodniu jadę po nowa garderobę, bo przytyłam i nie mieszczę się w niektóre spodnie.
Ale kupiłam sobie super poduszke i polecam ja wszystkim -niekoniecznie w ciąży.
Jest super.

kojec.jpg
 
reklama
lindi poducha jest swietna sama na nia poluję, po wyplacie pojade sobie kupic, ile placilas?
ja tez przytylam w pasie a na wadze mam 4 i pol kg mniej... i zrozum tu babo o co kaman :p
 
Do góry