reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Lindii - jak jechaliśmy do Budapesztu zatrzymaliśmy się w Koszycach na kawę i pozwiedzać, bo ładną katedrę zobaczyliśmy przez okna. auto zostawiliśmy prawie pod samą policją. I dosłownie 5 minut przed naszym przyjściem włamali nam się do auta i wybili szybę od kierowcy. To była jakas 18 albo 19, więc noc spędziliśmy a aucie na jakimś parkingu, a rano udaliśmy się na poszukiwania wstawiacza szyb. Okazało się jednak, że na Słowacji takowych nie ma i trzeba było udać się do salonu Forda. Tam szybę wstawiono nam ekspresowo (po naszych błąganiach), ale zapłaciliśmy chyba z 700 zł (a to było prawie 4 lata temu).
Dwa lata temu postanowiliśmy dać Słowacji kolejną szansę i planowaliśmy pojechać na moje urodziny do zródeł termalnych. Urlopy były pobrane, mieliśmy jechać w ciemno bo to listopad i w ogóle. aż tu nagle 3 dni przed wyjazdem padła nam elektryka w mieszkaniu, więc urlop zamiast w gorących termach, spędziłam ze szmatą w ręku sprzątając po remoncie.
I jeszcze wracając autokarem z któryś wczasów na postoju na Słowacji zalałam sobie nowy telefon colą. Telefon dało się odratować, ale Słowacja źle mi się kojarzy.
 
No to faktycznie miałaś przezycia. Mnie w urodziny dali 300 Euro mandatu -myślałam że zabije tego policjanta, bo na dodatek trzeba mandat wypłacic gotówką. Ożadnym kredytowym nie chciał słyszec. A przekroczyłam prędkosć tylko o 30km.
Od tamtej pory jeżdżę po Słowacji bardzo przepisowo - odbijam sobie w PL bo tu najwyższy mandat to 500zł.
 
Magdusia gratulacje ;) super, może mnie tez się uda za pierwszym razem... mmm ale się rozmarzyłam ;)

Sony za Was trzymam kciuki i po cichutku już gratuluję, los nie może być aż tak okrutny i wszystko będzie dobrze
 
Iilonka nic się nie bój, wyjdzie za pierwszym razem. Jak masz zamiar za pół roku podchodzić to już bierz kwas foliowy:-)
 
Sony - tak mi przykro:-:)-:)-(
Trzymaj się kochana jakoś.
Może powinnaś zrobiś jakieś dodatkowe badania,może Twój organizm jakoś odrzuca ciążę (traktuje jak wirusa i niszczy). Moja znajoma tak miała, ale po leczeniu jest już od 2 tygodni mamą.
 
reklama
Do góry