reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
SonySony - Ogromnie mi przykro !!!!!:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( Bardzo wspolczuje !!!!!:-:)-:)-:)-:)-( Iilonka ma racje,moze powinnas wykonac dodatkowe badania ???
Przytulam mocno.
 
sony - :-:)-:)-(przykro mi Kochana. Myśleliście już co dalej?
lilonka - o badaniach napiszę Tobie potem na priva, bo mąż mi już komputer zabiera :-) Ja biorę od 2,5 roku :szok: femibion (wcześniejsza nazwa feminatal) dla kobiet starających się i do 12 tygodnia. Tam poza kwasem foliowym są jeszcze inne foliany (w sumie 800 czegoś tam - musi być co najmniej 400, a najlepiej 600 - tak gdzieś wyczytałam), no i są też inne witaminy, między innymi z grupy B, wit. C, jod.
 
A jakie te dodatkowe badania? Będę miała laparoscopię ale dopiero terminy na koniec lutego, chłopek ma zrobić fragmentację dna plemnika, ale to nie wiem już kiedy bo w sobotę już jedzie do niemcowni. Więc na razie odpuszczam, a wam życzę powodzenia.
 
Sony- :-(, przykro mi bardzo, ciągle byłam myślami z Tobą mając nadzieję na cud....
Dziewczyny- ja też mam w łepetynce zakodowane, że uda się za 1 razem- jak dobrze pójdzie to już w lutym :-)- a co, a kto zabroni bogatemu :-) - taka głupia iluzja się śmieję, bo kuzynka M z swoim mężem kupili sobie brykę za 45tys- ok, ale wkurrr mnie to jak raz powiedział, że jak on by miał dać 10tys za invitro to wolałby jeszcze poczekać, bo 10 to kupa kasy- pewno a na auto 5 lat stare dać jeszcze tyle kasy to nie jest szkoda- a co a kto zabroni bogatemu :-) hehe
 
Iilonka- 1 tabl.kw.foliowego dzien. wystarczy,chociaz ja bym polecala Centrum Materna lub Femibion tak jak kosik stosowala gdyz uzupelnisz w ten sposob wszystkie wit.i miner.,ktore sa niezbedne dla prawidlowego rozwoju plodu. Jezeli zdecydujesz sie na preparat wielowitaminowy (zawierajacy w swoim skladzie wit A i E) pamietaj lykaj 3 miesiace,a potem 1 miesiac przerwy !!!!!!
 
Z tego co pamietam to cmv, toxo i przeciwciała na zespół antyfosfolipdowy i przeciwjądrowe i jeszcze jakieś. Ale w sumie to gin Ci powinien powiedzieć co dalej. Bo jeśli Twój organizm nie utrzymuje ciąży, to i inv jest bez sensu.
 
No właśnie Alu - tak sobie pomyślałam, że teraz przez 3 miesiące sam folik, a potem następne 3 witaminy. Mam jeszcze trochę czasu na przygotowania i chcę je jak najlepiej wykorzystać.
Sylha - 3mam mocno kciuki i wierzę, że wystarczy raz a dobrze;-)
Tak naprawdę to 10 tys nie jest już teraz jakąś astronomiczną sumą - za marzenia dałabym i więcej. Kupowanie drogich aut to dla mnie straszny snobizm - ostatnio znajomi się chwalili Mitsubishi Lancerem też za 45 tys - pali bagatela 15l na 100 km. łał. Przy cenach na stacjach benzynowych masakra.
 
reklama
Kurczę Sony - ja bardziej oczytana jestem w sprawach plemnikowych, bo to nas dotyczy. Mi się jeszcze nie udało być w ciąży:-(
Ale możesz coś poszukać o wczesnych poronieniach w necie. Albo popytaj w pracy lekarzy - może coś podpowiedzą.
 
Do góry