reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ja gdzies czytalam ze leki tego typu pomagaja przy implantacji. Jest duzo o tym na forach. oto jedna z wypowiedzi
Ja tez bralam po ivf zastrzyki do brzucha w takim samym celu.



Tomku,
niech Twoja żona bierze Acard beż żadnych obaw. Jest to lek o bardzo dobrym
działaniu, poleca się go brać nawet już przed owulacja, aby lepiej przygotować
macicę do implantacji. Znam niejedną osobę biorącą Acard w ciąży przez wiele
tygodni, parę z nich bawi już swoje dzieci. 75mg to zupełnie bezpieczna dawka.
Zapiobiega ona powstawaniu mikrozakrzepów, które mogą doprowadzić do obumarcia
płodu... Sama biorę Acard i dodatkowo zastrzyki z heparyny w celu rozrzedzenia
krwi, co ma właśnie przeciwdziałać zakrzepom i sprawić, że maluch będzie lepiej
dotleniony.
Słuchajcie lekarza!
 
SOny pysiu a co lekarz powiedział jeszcze? mowil ze sa szanse ze to sie dalej rozwinie w dobrym kierunku? moze jest za wczesnie faktycznie jeszcze, dopiero sie zagniezdzilo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Teoretycznie nic nie powiedział. Nie pytałam czy są szanse. Kazał obserwować, robić betę co 2 dni i brać ten lek. Jak dostanę plamień to mam wszystko ostawić. Bardzo się zasmucił jak usłyszał mój wynik. Powiedział, że wynik może być jeszcze następstwem Ovitrelle. No i jeszcze luteinę kazał zwiększyć.
 
eh nosz kur....... bo nie moze byc normalnie.. zawsze cos ;/
moze urosnie :) poki co nie mysl negatywnie, wytwarzaj sobie hormony szczescia to podobno pomaga zarodkowi, obejzyj jakas komedie :) mi tak ginka po IUI mowila
 
reklama
Czesc Dziewczynki !!!!



Magdusia 31 - Ty swintucho, tyle nas trzymalas w niepewnosci !!!! Bardzo brzydko kolezanko ;-);-)
GRATULUJE !!! Szczerze to czulam,ze Tobie sie uda !!!!:-):-) Dajesz nam nadzieje,iz moze sie udac za pierwszym razem !!! Zycze spokojnych 9 miesicy,dbaj o siebie i swoje malenstwo.:-):-)

SonySony- Tobie tez GRATULUJE !!! Odpoczywaj, idz na zwolnienie,wiecej lez, dobrze sie odzywiaj,nie jedz zadnych produktow zawierajacych konserwanty,sztuczne barwiniki (E-....) idt.
Bardzo dobrze,ze lekarz przepisal Tobie Acard,ten preparat dziala p/zakrzepowo i jednoczesnie powoduje dobre ukrwienie macicy,jajnikow,a co za tym idzie lepsze odzywienie zaradka.
To bardzo duzy sukces,ze udalo sie po iui, ktora daje mniejsze szanse na ciaze w porownaniu do in vitro!
Powinnas sie z tego cieszyc !!!! :-):-)
aaaa....zapomnialam,radzilabym rowniez Tobie przez najblizsze dni,moze tydzien nie wspolzyc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry