reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Witam Was dziewczyny po długiej nieaktywności, ale czytam Was codziennie:-)
Przede wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku i spełnienia marzeń:-)
Gratuluję wszystkim którym się i trzymam kciuki za resztę, ja nadal na etapie zbierania kasy na in vitro-myślałam że zaczniemy w marcu ale ciężko to widzę. Ale dzięki waszym postom jestem pozytywnie nastawiona że pierwsza próba skończy się sukcesem, pozdrawiam Was ciepło
 
Gratulacje Magdusia!
Tobie Sony tez juz gratuluje
Milo sie czyta dobre wiesci, szkoda tylko ze mi sie nie udalo, ciezko troche ale trzeba zyc dalej. Dzis bylam na wizycie i mam brac od 3dc Femare czyli w srode rano moge juz wziasc?? Dzis dostalam @ z rana. Jak to sie niby liczy, jakos dobami no nie? To moze w srode wieczorem dopiero?
Kciuki trzymam za wszystkie caly czas, nowy rok napewno przyniesie kazdej z nas upragnione szczescie, wkoncu ma 12 miesiecy to nie wierze ze tyle razy moze sie nie udac no nie;-)
 
Magdusia - jupi!!! :-):-):-)
swoja droga, ze tyle wytrzymałaś w niepewności.

Nam wszystkim czekającym wysokich bet w 2012.
A zafasolkowanym spokojnych 9 miesięcy:-)
 
reklama
Byłam u lekarza, wynik jest zły. Dostałam Acard i mam powtarzać betę co dwa dni.
Błonka pięknie, ile ja bym oddała za takie cudo.
Magdusia gratulacje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry