reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Witam wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!w Nowym Roku!!!!!!!
Magdusia-?????????????????????
Pozostałe dziewczyny-???????????????????/
Ja dzisiaj spotkałam 2 koleżanki- 1 w 7miesiącu, 2 chyba w ciąży szła akurat na betę- no to ja myślę tak przy Nowym Roku to dobry znak :-).
 
Też się witam w Nowym Roku. Mam nadzieję, że nie na darmo nawet szampana się nie napiłam. Dziś znów byłam na Becie zobaczymy co z tego wyjdzie. Wieczorem jadę do lekarza. Oby sobotni wynik nie był następstwem po Ovitrelle.
 
Witajcie dziewczyny!

Mam nadzieję, że ten Nowy Rok, przyniesie nam wiele szczęścia i radosnych chwil!

Trzymam kciuki za wysokie bety!!!
 
reklama
Witajcie dziewczyny w Nowym Roku!
Muszę się Wam przyznać do czegoś, ale od razu na swoje usprawiedliwienie dodam, że nie chciałam zapeszać.
Zrobiłam betę w 10 dobie po transferze czyli w piątek, ale wynik miałam dziś dopiero i wyniósł on 109:tak:Zrobiłam test teraz po południu i jest tak długo oczekiwana druga krecha:tak:Aż boję się cieszyć.Jutro idę na powtórkę bety do szpitala, to wynik będzie tego samego dnia i zrobię progesteron-zobaczę czy betka rośnie-mam nadzieje, że tak.
Jeszcze nie dociera to do mnie:happy:
Dziękuje Wam dziewczyny za wsparcie i za Was też cały czas trzymam kciuki.
 
Do góry