reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
idę zaraz do apteki i jutro znowu powtórzę test

Agusiapela: to smutne, dlaczego tak się dzieje?, płakać się chce.
A kobiety które nie chcą mieć dzieci, piją, palą w ciąży, rodzą dzieci, znam taką jedną, w 7 miesiącu ciąży poszła dopiero do lekarza, bo nie wiedziała że jest w ciąży, jasne, a na imprezach waliła driny.
Tak nie powinno być, biedne dzieciątko.
 
reklama
Bardzo smutna historia, jua znam podobną. Moja przyjaciółka strasznie dlugo starała się o dziecko, w końcu się udało, na 13 sierpnia miała termin. 2 sierpnia przestała czuć ruchy i szybko do szpitala okazało się, że mała nie żyje. W wypisie ze szpitala napisali "śmierć łóżeczkowa w łonie matki". To było dwa lata temu a ona dalej nie może się pozbierac
 
Hej kobiety, przykre to co piszecie, ale każdego to może spotkać.
Em już gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ja dziś byłam na Becie i wyszła bardzo bardzo wczesna ciąża,niby 3 tydz. Na razie się nie podniecam, bo ostatnio też był niski wynik i wiecie jak się to skończyło. Dobrze, że dziś poszłam, a nie w poniedziałek jak kazał lekarz, bo przynajmniej wiem, że nie mogę dziś nawet szampana się napić. Wynik Bety wyszedł 9, więc bardzo bardzo mało no ale zawsze coś.
 
No właśnie Magdusia, kiedy ty będziesz testowała?? Ja miałam IUI 19 grudnia a ty transfer 20 więc na pewno ci już coś wyjdzie.



Na szczęście, na zdrowie, na ten Nowy Rok, aby się Wam wszystko darzyło, a marzenia były w zasięgu ręki.
 
Ostatnia edycja:
Szampana piccolo,
Brokatu na czoło,
Uśmiechu na twarzy,
Szampańskiej zabawy,
Życzeń serdecznych,
Wspomnień najlepszych
oraz braku kaca
kiedy w nowym roku pamięć wraca


moet_chandon_6007393.jpg


 
reklama
Sony: ja trzymam kciuki za twoją betkę, ja też się szampana dzisiaj nie napiję i nie żałuję.

Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny i mnóstwa dzieci w przyszłym roku. Mam nadzieję, że za rok to już każda będzie trzymać swojego bobasa :-)
 
Do góry