reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa. Wlasciwie pierwszy raz na tym watku akurat ale na forum bb juz dluuugo :) Na wstepie gratuluje wszystkim ktorym sie udalo po inseminacji :) Mnie juz niedlugo czeka ten krok ale sie zastanawiam czy wczesniej nie zrobic laparoskopii - mam podejrzenie lekkiej endometriozy. I teraz tak, jedni twierdza ze nie ma co sie ciac tylko od razu isc na inseminacje bo endometrioza I i II stopnia jest wskazaniem do niej a drudzy twierdza ze inseminacja przy endometriozie nie ma sensu bo nie pomoze i nalezy najpierw usunac ogniska laparoskopowo... A Wy co sadzicie na ten temat? Jest ktos komu sie udala insemka z endo? Z gory dzieki za rade :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marzen, mialam hsg - oba jajowody drozne, histeroskopie - macica czysta, ujscia do jajowodow drozne. Poza tym spermogram super - 500mln plemnikow, wszystkie hormony w normie, posiew na bakterie - czysto. Takze sama nie wiem co teraz, jedni uwazaja ze kolejny krok to laparo a inni ze IUI... :/

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kath Maleństwo do Mamusi tak machalo :) Mam nadzieje ze plamienia juz nie wrócą


Cassiah ja miałam 2 IUI nieudane, później laparoskopia, 3 miesiace przerwy i IUI - udana. Może to przypadek a może nie, bo w wyniku laparoskopi w sumie nic nie wykryli poza złym ogniskiem endometriozy.
 
M26, wiem, że się bardzo martwisz, ale dobrze, że lekarze szybko reagują. Wierzę, że Maluszek jeszcze w brzuszku posiedzi, ale dobrze go zabezpieczyć podając sterydy na wszelki wypadek. Wiem, że się oszczędzasz, ale uważaj na siebie jeszcze bardziej i starań się myśleć tylko pozytywnie! Wciskamy Cię razem z Pola :)

Kath, piękne wieści przynosiła! Rosnijcie dalej zdrowo:* a plemienia jeszcze masz? Co mówi lekarz? Leki bez zmian?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
M26, wiem, że się bardzo martwisz, ale dobrze, że lekarze szybko reagują. Wierzę, że Maluszek jeszcze w brzuszku posiedzi, ale dobrze go zabezpieczyć podając sterydy na wszelki wypadek. Wiem, że się oszczędzasz, ale uważaj na siebie jeszcze bardziej i starań się myśleć tylko pozytywnie! Wciskamy Cię razem z Pola :)

Kath, piękne wieści przynosiła! Rosnijcie dalej zdrowo:* a plemienia jeszcze masz? Co mówi lekarz? Leki bez zmian?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Plamienia mam bardzo zadko...luteina i dupkaston bez zmian. Ale mniej estrofemu i encortonu i prolutexu nie 2 ampulki tylko 1...
 
reklama
hej dziewczyny jutro idę na ocenę owulacji i się okaże czy w piątek czy w sobotę inseminacja....jakoś dziwnie jestem niespokojna.... chciala bym aby tym razem się udała trzymajcie kciuki
pozdrawiam was cieplutko pomimo naszej pogody
 
Do góry