reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Cześć Dziewczyny,
Miałam dzisiaj wizytę, Dzidziuś już waży 1765 g (bardzo ładnie przybrał na wadze) ale niestety szyjka niecałe 2,4 cm plus wczoraj bardzo brzuch mnie bolał i chyba kawałeczek czopu mi odszedł. Jutro idę na dwa dni do szpitala żeby podali Maluchowi na zaś steryd na rozwój płuc.
Przepraszam że tylko o sobie.
 
Cześć Dziewczyny,
Miałam dzisiaj wizytę, Dzidziuś już waży 1765 g (bardzo ładnie przybrał na wadze) ale niestety szyjka niecałe 2,4 cm plus wczoraj bardzo brzuch mnie bolał i chyba kawałeczek czopu mi odszedł. Jutro idę na dwa dni do szpitala żeby podali Maluchowi na zaś steryd na rozwój płuc.
Przepraszam że tylko o sobie.
Trzymam kciuki i tule...
 
M26 Ty nie przepraszaj tylko leć leżeć do góry brzuchem i tłumaczyć maluchowi , że jeszcze ma czasu trochę. I nawet nie wyobrażaj sobie żadnej pracy ani wysiłku. Np. możesz sobie myśleć o pizzy ale zapomnij o dźwiganiu widelca - niech ktoś Cię w myślach karmi.
 
M26 kciuki zaciśnięte, a pamiętaj że mam teraz podwójną moc. Maluszek waży bardzo ładnie i z tego się cieszymy. dobrze, że profilaktycznie dostaniesz sterydy będzie bezpieczny. wszystkie ciepłe myśli do ciebie:)
 
reklama
Jestem po wizycie narazie wszystko dobrze. Dzis jest 8t4d. Karta ciazy zalozona. Bilo serce bo slyszalam. Jest glowa rece i nozki. Dziecko bardzo sie ruszalo nawet reka caly czas machalo. Ma 2cm dlugosci. Piekny widok...nastepna wizyte mam 2 listopada a prenatalne 3 listopada. To nic nie szkodzi ze usg bedzie dzien po dniu?
 
Do góry