reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pyreczka a co to znaczy zle ognisko endometriozy? I czy to znaczy ze trzeba po laparo robic przerwe od staran?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Oj przepraszam coś musiałam źle napisać i słownik wstawił swoje ;) miało być małym ogniskiem endometriozy a nie złym ;)

A przerwę miałam od zabiegów medycznych nie od starań. Starać się naturalnie mieliśmy pl wręcz przykaz przez te 3 miesiące
 
reklama
M26 &&&& za Ciebie i dzidziołka! Pozaciskam nogi, żeby mały siedział odpowiednio długo w brzuszku. A rośnie wzorowo ;)

Kath, cudowne uczucie usłyszeć bijące serduszko. Nam Adaś nigdy nie machał, miałaś dużo szczęścia. Oby wszystko już było dobrze.

Witam nową koleżankę :)

Aniko, miło, że zaglądasz. Całuski dla Poli :***
 
Dzieki dziewczyny :)

Pyreczka to by wygladalo jakby laparo Ci pomogla... Podobno juz nawet malutkie ognieska endo moga przeszkadzac. A czy tylko to bylo u Ciebie przeszkoda?

A u Was dziewczyny jak to bylo, w ktorym cyklu iui wam sie udalo badz na ktorym aktualnie jestescie? Ja juz sie staram prawie 2 lata, wszystkie wyniki dobre, pokladam duze nadzieje w iui ale z drugiej strony to max 18 proc szansy czyli na 82 proc sie nie uda :(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kath: napiszę to co ja usłyszałam kilka razy mając te same obawy (od różnych lekarzy). Nie ma żadnych dowodów ani podejrzeń jakoby usg miało zły wpływ na płód. Ja miałam dwa razy taka sytuację, że usg dzień po dniu. Jak robiłam prenatalne w krótkim odstępie to potem do swojego rejestrowałam się bez usg, ale on i tak zrobił bo stwierdził, że sam chce zobaczyć czy wszystko ok.

M26: Jako, że my w kolejce jakoś za wami (bo nie pamiętam czy Ty czy Madzia pierwsza), to myślimy o was i ślemy ciepłe wibracje cobyście jednak jeszcze sporo poczekali:)

Pyreczko: dotarło już na amen?:)

Cześć Cassiah!

Aniko: Dziekujemy, że znajdujesz czas na wadnięcie do nas na chwilkę :) Pozdrawiam!

Beti, Marzen, Kredko, Nou, Bertha, Magda, Cikulinka, Zuzik, Kamisiu
- wam również próbuję przesyłać jakies ciepłe wibracje w tę psakudną aurę. Jeśli kogoś nie wymieniłam to bez złośliwości, nie krępować się i podpinac pod ciepłą falę:)
 
Pyreczka to by wygladalo jakby laparo Ci pomogla... Podobno juz nawet malutkie ognieska endo moga przeszkadzac. A czy tylko to bylo u Ciebie przeszkoda?
[/URL]
Lekarz wyraził pogląd ze umiejscowienie ogniska (blaszka lewego jajnika) raczej nie mogło być powodem niepowodzeń. No ale udana IUI była właśnie przy owu z lewego jajowodu więc już sama nie wiem. Nic innego u mnie nie znaleziono. Hormony w normie, jajowody drożne,macica bez zrostow,owu występowało,a pęcherzyki ładnie pekaly.
Również staraliśmy się 2 lata
 
reklama
Do góry