reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
M26 to bardzo dobrze, że jesteś spokojna. jesteście pod opieką i to najważniejsze. wiadomo że teraz każdy dzień w brzuszku się liczy więc walczcie. przesyłam mnóstwo ciepłych myśli:)

Vadera ja nurkuję w tą falę dobrych wibracji, oj potrzeba mi bardzo;)

pyreczko czekam na Twoją wizytę, żeby pozwoliła Ci uwierzyć

dobrego dnia dla wszystkich:-) :)
 
reklama
Pyreczko to wszystko podobnie jak u mnie. Tylko ze ja mam mala torbiel na lewym jajniku i lekarka mysli ze to endometrialna no i jeszcze mam plamienia przed kazdym okresem wiec to tez przemawia za endo. A tak poza tym zadnych innych objawow.
No to gratuluje sukcesu, dajesz nadzieje :) Ja juz nawet nie potrafie sobie wyobrazic takiego szczescia.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

PAŹDZIERNIK

06 - Cikulinka - monitoring cyklu i decyzja o IUI

7/8 - cikulinka - IUI
12 - omatko - wizyta u gina
13 - vadera - wizyta kontrolna
19 - Pyreczka - wizyta kontrolna

LISTOPAD

02 - katharina - ciążowa wizyta kontrolna
03 - katharina - I badania prenatalne

GRUDZIEŃ

Kogo jeszcze dopisać?
 
Ostatnia edycja:
Hej, u mnie przylazła łaskawie wtrętna @.. Dół łapię, że stara jestem i kiedy ja w końcu bede miala dziecko.. że będę starą pierworódką, stara z małym dzieckiem... :(
5.11. - kolejna @
14 lub 17.10 - monitoring owu i decyzja czy laparo (jesli owu z lewego) czy IUI (jesli owu z prawego)
 
Bertha bardzo mi przykro. Ja tez sie czasem czuje staro, choc mam dopiero 29 lat, ale ze wzgledu na to ze wlasnie nie mam dziecka. Zaczelam w wieku 28 starania i myslalam ze do 30 sie wyrobie... Ale pomysl ze jest duzo plusow z bycia dojrzala mama. Moja tesciowa urodzila corke w wieku 33 i maja swietny kontakt, niczego im nie brakuje i nikt by nie powiedzial ze jest stara matka. Wszystko zalezy od charakteru i podejscia. Teraz to normalne ze pozno sie rodzi - zobacz wszystkie gwiazdy. Teraz stara 40 to nowa 30 itd :) Glowa do gory :*

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bertha ile masz lat?

zgadzam się z Cassiah. jasne, że planowałam wcześniej, ale wyszło jak wyszło i teraz sobie myślę że staro się nie czuję, ale dziecko mnie odmłodzi na pewno.

bardzo wam kibicuję żebyście doczekały się jak najszybciej :)
 
Witajcie jestem tu nowa. Wczoraj byłam u gina i od razu zaproponował inseminację ponieważ mój F ma 30% dobrych plemików. Powiedział, ze nie bedziemy sie bawic w naturalne metody i od razu dał pięc tabletek do stymulacji o nazwie Clarzole. W przyszłym tyg mam iść na usg jak tam o wygląda itd. Jestem w trakcie miesiączki. Więc dobrze sie złożyło z wizytą, że od razu mam stymulację. Któraś z Was brała ten lek? Pozdrawiam Wszystkich.
 
Bertha ile masz lat?

zgadzam się z Cassiah. jasne, że planowałam wcześniej, ale wyszło jak wyszło i teraz sobie myślę że staro się nie czuję, ale dziecko mnie odmłodzi na pewno.

bardzo wam kibicuję żebyście doczekały się jak najszybciej :)
W grudniu kończę 35. Pewnie nie koniec świata, ale czuje sie stara jak na pierwsze dziecko.. Wszyscy wokol rowieśnicy maja juz duze dzieci a ja nawet zajsc nie moge z pierwszym..
 
Bertha moja znajoma ostatnio pierwsze dziecko rodzila w wieku 40 lat i porod i cala ciaze zniosla najlepiej na sali, mimi ze przez sale przewijaly sie same 20stki :) Ja wiem ze straszne jest to czekanie, ale cel jest najwazniejszy... A co u Ciebie jest przeszkoda?

Taramara slabe plemniki sa wlasnie glownym wskazaniem do inseminacji. Oczywiscie nie moge byc tez za slabe.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry