reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kath jak tam się trzymasz?

Vadera zawsze coś, ale napewno będzie dobrze :) Dobro, którym otaczasz kociaki wróci do Ciebie z podwójna, potrójną siłą :)

Cikulinka super podejście !! Nadzieja umiera ostatnia i może jednak udało się tym razem, trzymam kciuki &&&&

Mam dziś troszku sentymentalny dzień, 21.09. pięć lat temu przeżyliśmy z mężem wielki ból, poronieni,rok temu beta wyszła pozytywna z Sebastianem, moja siostra małolatka ma dziś urodziny. Nie chcę dziś łez, chcę patrzeć w przyszłość pozytywnie i z wielką nadzieją...:) (oby tak zawsze było :) )
 
Vadera nie znamy się osobiście, ale jak czytam twoje posty to dziwnie się czuję jakbyś mi w głowie siedziała. moje myśli wypisujesz ;)
a ty masz jakieś problemy z nerkami?

Kath jak dzisiaj. uściski:)

cikulinka najważniejsze to wierzyć. kibicuję

udanego dnia dla wszystkich:-) :)


Nigdy nie miałam. Póki co nie mam czasu na szczęście na panikowanie a już jutro mnie lekarz oświeci. Na fb czytałam przed chwilą dosłownie post dziewczyny będącej w 30 tyg. której powiedziano, że niedoczynności lekkie jednej z nerek to norma. Wprawdzie ja jeszcze do 30 kawałek, ale tego się będę do jutra trzymać.


Kath: spokojnej rocznicy, nie roztkliwiaj się :p A tak poważnie to kolejnej już w pełnym składzie! :)))
 
Kamisiu limit smutnych i ciężkich sytuacji wykorzystałas, mam nadzieję że teraz będzie coraz lepiej :)
Kath wszystkiego najlepszego :)
Do mnie dociera coraz bardziej że rodzicami nie będziemy, bo ustawa jutro w nocy będzie czytana:/
Myślałam że do lutego się wstrzymaja w sejmie ale ludzi mają głęboko w d...

Kredko co tam u Ciebie?



Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Kath wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! :*
Kamisiu mocno przytulam i wierzę, że wszystko wam się ułoży i w niedalekiej przyszłości będziesz cieszyć się każdym dniem spędzonym z maleństwem :)
U nas nic nowego, codziennie was czytam i kibicuje każdej z osobna. Mój M zaczyna myśleć już coraz poważniej o in vitro. Generalnie plan jest taki, że jak w spłacimy jeden kredyt to w przyszłym roku moglibyśmy wziąć kolejny na ivf. Marzen o co chodzi z tą ustawą bo się nie orientuje? Nadal bierzemy te zioła ale po za tym, że schudłam i że zniknął mi cellulit efektów w postaci dwóch kresek brak... no ale jeszcze może cud się zdarzy bo ten ojciec powiedział że w ciągu 3 miesięcy a to dopiero 1 minął ;)
 
Do góry