reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kath: to ja tak od razu bo mi się przypomniało. Nie dostań zawału jak Ci na usg zaczną wypisywać wiek ciąży z kosmosu. Pomijam wiek oczywiście szacowany wielkością płodu , ale u mnie np. liczą nie standardowo tylko konkretnie od transferu. Co mnie osobiście strasznie irytuje bo mi ją odmładzają )


Kocię przyjęło drugi posiłek (mocno powiedziane) bez zwracaia po 48 h jupiiii!!!! :D
Spokojnej nocy, idę spać zanim mu się odwidzi.

Vadera a jak masz wyliczony termin porodu? trochę to dziwne przecież transfer był w dc jakbyśmy zaszły naturalnie.
ja mam w karcie ciąży wpisane om, i obok wg daty zapłodnienia, ale tp wyliczony jest od om. tak mi wpisali w klinice. gin prowadząca ciążę przyjęła tą info do wiadomości, ale liczy od om. to samo lekarz który robił nam prenatalne.
super że kocię wraca do siebie
 
reklama
Vadera a jak masz wyliczony termin porodu? trochę to dziwne przecież transfer był w dc jakbyśmy zaszły naturalnie.
ja mam w karcie ciąży wpisane om, i obok wg daty zapłodnienia, ale tp wyliczony jest od om. tak mi wpisali w klinice. gin prowadząca ciążę przyjęła tą info do wiadomości, ale liczy od om. to samo lekarz który robił nam prenatalne.
super że kocię wraca do siebie

Mój lekarz twardo wpisuje zamiast terminu om, termin transferu. Termin porodu jednak wylicza program bazując na wielkości płodu i tego terminu się trzymamy:)

Ja już o tych kotach to lepiej nic dobrego pisać nie będę:/ Żeby znów was nie zarzucac łzawymi historiami: jak macie jakiś chwilowy luz i nie macie za co trzymać kciuków to my poprosimy:(
 
hmm... nie znam się ale może tak można. w sumie moja szwagierka nie wie kiedy zaszła w ciążę i cc odbyło się kiedy mała była już odpowiedniej wagi (oprócz tego bardzo się obniżyła). u mnie po ostatnich badaniach prenatalnych tp wyszedł dwa tygodnie szybciej.

znowu się kotu pogorszyło. mam dodatkowe piąsteczki to zaciskamy:)
 
w bad-med nie mogę się doczekać lekarz kazała mi robić w monencie

w bat-med doktor kazała czekać do okresu jak nie bedzie to test z apteki jak nie wyjdzie to z krwii mam nadzieje ze coś wyjdzie kurcze już tak się denerwuje ale bede cierpliwie czekać dzieki za odp

Ale to kiedy masz przewidywany termin @? Bo z daty owu wychodzi ze jakos wczoraj.. 5.09+14dni (zakładam książkowa długość fazy lutealnej) = 19.09! Rób testa!
 
Jestem, jestem cały czas czytam, ale jakoś weny do pisania brakło :) poprawię się :)

Czuję się ostatnio jakby grypa mnie dopadła i jakaś taka do niczego jestem :)

Aaa bym zapomniała Kath gratulacje serduszka nerwy na wodzy bo i tak jeszcze stresowych sytuacji pewnie będzie :-)

Beti?
 
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

WRZESIEŃ

20 - Vadera -
wizyta u kardiologa

22 - Vadera - ciążowa wizyta kontrolna
23 - Anika - ktg
24/26 - Anika - przyjęcie do szpitala - cel: spotkanie z Polą
26 - omatko - wizyta u gina
26/27 - Anika - przywitanie z Polą

PAŹDZIERNIK

03 - omatko - wizyta u gina
05 - kath - wizyta kontrolna ciążowa
12 - omatko - wizyta u gina

LISTOPAD
GRUDZIEŃ
 
reklama
Do góry