reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Na razie my nic niestety nie rozpoznamy bo kasy nie mamy... :( dlatego całą nadzieję i wiarę pokładam w tych ziołach...
Ja tez pilam ziola ojca sroki...mieszanke chyba nr 2...pelno mam jeszcze jej i pewnie wyrzuce...niby byly na jakosc jajek...pozniej gdzies wyczytalam ze raczej nie powinno sie laczyc ziol z lekami do stymulacji...
 
reklama
Dzień dobry! Szukam info o tej nowelizacji i znaleźć nigdzie nie mogę (za to info o Brangelinie multum), także piszcie kobiety co doczytałyście. Ja w drodze do lekarza. Zmęczenie ma swoje plusy, po raz pierwszy jadę na totalnym luzie. Właśnie przeczytałam dokładnie co mi kardiolog w wypisie dała, a tam zdanie: "twierdzi, że ma syndrom białego fartucha" :)))))) To a propos ciśnienia oczywiście (i mam, serio!). Nie ma to jak fachowa opinia:) Drugą taką mam w wypisie od endokrynologa. Nie mam przy sobie, ale to było coś w stylu: "Przyjmowała leki w jakichś dziwnych dawkach" ( a zapis był kulturalniejszy od opinii ustnej o moim eks lekarzu:p
Pozdrawian i do zaś po wizycie.
 
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

WRZESIEŃ

22 - Vadera - ciążowa wizyta kontrolna

23 - Anika - ktg
24/26 - Anika - przyjęcie do szpitala - cel: spotkanie z Polą
26 - omatko - wizyta u gina
26/27 - Anika - przywitanie z Polą

PAŹDZIERNIK

03 - omatko - wizyta u gina
05 - kath - wizyta kontrolna ciążowa
12 - omatko - wizyta u gina

LISTOPAD
GRUDZIEŃ
 
Vadera &&&&& za dzisiejszą wizytę! ;)

Dziś tylko kalendarz i uściski dla wszystkich!

ps. Myślę, że kliniki jakoś to obejdą. Przecież dla nich to też nóż na gardle bo pacjentki będą przenosić się za granicę. (?)
 
reklama
Do góry