reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Magdusia- rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymam mocno kciuki na jutro żeby wszystko dobrze poszło. Mi z kolei się syn marzy, ale tak jak piszesz ważne, że będzie i przede wszystkim zdrowe, a płeć to już dalszy plan.
Błonka-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& będzie dobrze, aż mnie ciary przeleciały jak pomyślałam, że usłyszysz serduszko własnego maleństwa- lepszego prezentu na święta nie można już sobie wymarzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sony jak poszło?!?!?
 
reklama
Magdusia gratulacje!!!!!!!!
Błonka- czekam na informacje:)
Za resztę oczywiście trzymam kciuki.
U mnie o 11 IUI z 22mln nasienia. Pęcherzyk był w trakcie pękania:) więc przyjmujemy, że ta IUI jest na pękniętym pęcherzyku.
 
Magdusia oszczędzaj się.Bez wariacji świątecznych Jak najwięcej odpoczywaj. Mi lekarz kazal leżec i leżałam 5 dni.
 
Sony no ja będę mogła wczesniej testować, myśle że od jutra 10 dni-zobaczę co mi lekarz jutro powie- nie mniej jednak razem będziemy czekać:tak:
Lindi ja już od dziś na wolnym więc stresy z pracy mnie omijają -po transferu jutrzejszym będę więcej leżeć i bez wariacji Świątecznych
Przypomnij mi kochana , w której dobie miałaś zarodki podane?
 
Magdusia ja miałam podany 1 w 5 dobie-potem 7 dni po transferze zrobiłam pierwszy test:-) i to wieczorem, ale już wtedy pokazała sie 2 słaba kreska:-)
 
Magdusia ja wstaje jeszcze wczesniej bo wyprawiam mezusia do pracy;-) a co do twoich 9 komoreczek to łał niezly wynik, napewno na jednym dzieciatku nie poprzestaniesz, powodzenia!;-) a co tam u Błonki slychac hmm
 
reklama
Mi gin powiedział, że po podaniu zarodka kobieta przez 1 lub 2 doby jest na pewno w ciąży, potem wszystko zależy od tego czy się dobrze zarodek zagnieździ, także Magdusia- tak jak Lindi powiedziała bez szaleństw, ale super w nowy rok skoczysz z taką wiadomością!!!!!
Błonka-?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
A ja czekam na poświąteczną wizytę i mam nadzieję, że w lutym też w końcu się doczekam takiej nieprzespanej nocy jak Magdusia.
 
Do góry