reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Mam pytanie, mam brać do odwołania Bromergon na zmniejszenie prolaktyny, moja gin nic mi nie mówiła o Luteinie, przy wczesniejszej ją brałam 3 razy dziennie, co teraz jak myślicie, czy jak zacznęją brać w poniedziałek to coś zmieni, w poniedziałek mam wizytę. Nic mi nie powiedziała, albo zapomniała, albo myśl, że to oczywiste. I nie wiem, chyba z jej braniem poczekam do poniedziałku, na wizytę i się zapytam, bo może nie można przy Bromergonie brać.
Luteina to tylko taka profilaktyka, ma pomóc, ale nie jest niezbędna.
 
reklama
Błonka nie stresuj się bedzie dobrze ;) dawno mnie nie było. Magdusia trzymam kciuki o 12 zapłodnień. Mnie pobrali 14 komórek z tego było 9 zapłodnień i tylko cztery się podzieliły ;(. Moje jajniki się uspokoiły na poczatku stycznia transfer

aha mam pytanie bo od drugiego dnia cyklu mam brac leki i dzis mam jakies dziwne plamienia i nie wiem czy traktowac to jak pierwszy dzien cyklu czy dopiero liczyc od jutra?
 
Sony mocne kciuki za 3 IUI
Błonka już jutro 19 -ty-na pewno serducho usłyszysz:tak:
Lotinda wiadomo chciałabym żeby wszystkie się zapłodniły i podzieliły, ale życie pokaże jutro-bedzie stres jak telefon zadzwoni
Em tak drużyna piłkarska by była, ale zobaczymy jutro
 
Błonka - duże kciukasy za piękne zdrowe serducho. Będzie ok :tak:
Sony - powodzenia jutro!!!
Em - bromergon i luteina nawzajem się nie wykluczają. Ja cały czas biorę taki zestaw.
Pa Dziewczyny
 
Sony- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& daj znać jak poszło
EM- ja miałam drugą IUI na 2 pękniętych pęcherzykach z podwójną dawką płynu z nasieniem. IUI miałam ok. 17 godz a pęcherzyki mi pękały ok. południa. Po IUI ok. 10minut leżenia i niestety nic dlatego po tej gin nam zaproponował invitro, my jednak sami zdecydowaliśmy się na 3 IUI i niestety nadal bez skutku dlatego 4 nie próbujemy bo w naszym wypadku to naprawdę strata czasu i kasy. Do każdej IUI miałam stymulowany cykl i u mnie za każdym razem cykl się skracał jak miałam kiedyś co 29-30dni tak na końcu miałam 24dni!!!!Gin powiedział, że właśnie leki mają na to wpływ. ech śmieję się, bo teraz to mam problem, żeby podać datę ostatniej miesiączki :-), jakoś mi na luz totalny przyszło.
Lotinda- od kiedy Ci się zaczęły te plamienia, bo ja zawsze 1 dzień tak mam i mi jak ten tak i poprzedni gin mówili, że to się liczy normalnie jako 1 dzień.
A jak tam nasze ciężarówki :-)
 
reklama
Do góry