reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Witajcie z samego rana. Kurcze ale sie tu u nas ostatnio dzieje no nie? Tyle dziewczyn podchodzi badz juz podeszlo do IUI no i in vitro ze ciezko sie czasami polapac kto gdzie i kiedy. Ja wczoraj poczytalam troche na innych forach i powiem Wam ze sa dziewczyny ktorym udalo sie za pierwszym razem i to na peknietych pecherzykach. Na dodatek maja po dwoje dzieci i tez za pierwszym razem wiec nadzieja jest. U nas na forum troszke jakos tak nic do tej pory nie chcialo za bardzo ruszyc ale mysle ze bedzie coraz lepiej, wkoncu niedlugo Nowy Rok potrzeba jakichs zmian, najlepiej takich dwoch kreseczek na poczatek a pozniej to juz oby z gorki 9 miesiecy i upragnione malutkie sliczne rozowiutkie dzieciatko. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wszystkie bez wyjatku. Dzis najbardziej chyba za Sony (IUI) Błonka (USG) i Magdusia (za pozytywny telefon od lekarza) papa
 
reklama
ala80 dospać nie mogłaś??Chyba, że do pracy się szykowałaś tak rano-ja mam labę więc pospałam do 9:szok:W nocy spać nie mogłam, a teraz chodzę z telefonem przy sobie-jak tylko coś będę wiedzieć, to zaraz napisze
 
Lotilda: ja nie liczę plamień, w zeszłym cyklu plamiłam przez 3 dni, a nigdy mi to się nie zdarza, ale to chyba winna luteiny, a owulacje miałam normalnie pękł mi 14 dnia, tak jak powinien, więc w obliczeniach się nie pomyliłam.

W tym cyklu miesiączka mi się zaczęła o 18:00, więc tego dnia też nie liczyłam, gin ze mną się zgodziła, nie powinno się liczyć i tak samo pękł chyba 14 dnia jeszcze muszę dzisiaj zobaczyć, ale na pewno 13 dc jeszcze był, więc obliczenia też są ok.


Sony: powodzenia

kosik: dzięki,

Znalazła ciekawą informację :


"W trakcie zapłodnienia dochodzi jednocześnie do determinacji płci. Zależy ona od tego, czy plemnik zapładniający komórkę jajową zawiera chromosom żeński – X, czy męski – Y. Ocenia się, że plemnik zawierający chromosom Y jest nieco lżejszy od zawierającego X i dlatego może szybciej się przemieszczać, natomiast plemnik X jest wolniejszy, ale za to może dłużej przetrwać w narządzie rodnym. Stąd wniosek o możliwości „planowania” płci potomstwa. Zauważono, że jeśli do stosunku dochodzi w momencie jajeczkowania, to rodzi się więcej noworodków płci męskiej, natomiast gdy stosunek ma miejsce na kilka dni przed oczekiwanym jajeczkowaniem, to rodzi się więcej dziewczynek."
 
Hej dziewczyny no i zadzwonili z Novum-wszystkie komórki najpierw się zapłodniły, ale potem jedna obumarła:-(a dwie przestały się rozwijać więc zostało 9 komóreczek(bardzo się cieszę)Jutro o 12.30 będę miała podane bąbelki.Już nie mogę się doczekać.:-)
 
Magdusia 31: 9 komórek, łał, to masz z czego wybierać :D, w stanach przy invitro można wybrać płeć, jak komórka podzieli się na 6 to pobierają jadą cześć i badają.

Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, a kiedy będzie testowanie?


Błonka: powodzenia, na którą masz USG


Przeczytajcie forum :

http://mjakmama24.dlarodzinki.pl/threads/933-Inseminacja

Mi to dodało otuchy i nadziei
 
em fajnie jak można płeć wybrać, ale teraz to najważniejsze, żeby się przyjął choć jeden-kiedyś myślałam żeby córeczka była,a teraz modlę się żeby dzidzia była i płeć już nie ma znaczenia
Jutro mi powiedzą kiedy będę mogła testować:-)
 
reklama
Do góry