reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
No zobaczymy, pójdziemy w niedzielę na monitoring i porozmawiamy z naszym ginem. Ale wierzę i mam nadzieję, że tym razem się uda. Zwłaszcza, że oboje wzięliśmy się do roboty :) w końcu mój M zaczął więcej działać niż ja. Chodzi bez majtek, kąpie się w lodowatej wodzie, przyjmuje różne specyfiki, nawet w pracy klimę załącza żeby tylko temperaturę obniżyć. Bo nam gin powiedział, że problem mojego m z nasieniem jest przez zbyt wysoką temperaturę, i że gotuje te plemniory. Liczę, że tym razem mnie się uda :) i na razie tego myślenia zamierzam się trzymać.
 
No zobaczymy, pójdziemy w niedzielę na monitoring i porozmawiamy z naszym ginem. Ale wierzę i mam nadzieję, że tym razem się uda. Zwłaszcza, że oboje wzięliśmy się do roboty :) w końcu mój M zaczął więcej działać niż ja. Chodzi bez majtek, kąpie się w lodowatej wodzie, przyjmuje różne specyfiki, nawet w pracy klimę załącza żeby tylko temperaturę obniżyć. Bo nam gin powiedział, że problem mojego m z nasieniem jest przez zbyt wysoką temperaturę, i że gotuje te plemniory. Liczę, że tym razem mnie się uda :) i na razie tego myślenia zamierzam się trzymać.
Kochana, dojrzewanie plemnika trwa 3 miesiące, więc pamiętaj że ''tydzień'' chłodzenia może ale nie musi dać efektów... więc bądź dobrej myśli ale zachowaj zdrowy rozsądek. Z mojej strony zapewniam o &&&&&&& ;)

Pozdrawiam wszytkie dziewczyny.
Tyle, bo czasu brak, myślami z wami ;)
 
Witam wszystkie dziewczyny...taki piekny dzien a mi sie odechcialo zyc...nie mam sily juz na nic...nie moge patrzec na kobiety w ciazy i z dziecmi...chcialabym zniknac...
 
Zuzik wiem, że plemniory potrzebują 3 miesięcy dlatego właśnie wierzę tym bardziej, że teraz się uda bo właśnie mijają trzy miesiące jak mój M bierze dostinex i kwas foliowy więc może coś się ruszy :) w końcu, a co do chłodzenia to odkąd go znam to kąpie się w lodowatej wodzie, teraz tylko częściej robi sobie takie krótkie zimne prysznice.

Kath głowa do góry ;* jestem z Tobą myślami, też już nie mogę patrzeć na ciężarne i matki z dziećmi, a dziś o 7 rano dostałam kolejną porcję filmików i zdjęć od koleżanki, która właśnie urodziła nie planowane dziecko... więc wyobraź sobie jaką cudowną pobudkę miałam... no ale cóż nic na to nie poradzę, staram się o tym nie myśleć i nie zwracać na ciężarne uwagi żeby nie stresować się, bo myślę, że też przez to moje złe podejście i ciągłe dołowanie właśnie się nie udaje. Jest to trudne ale staram się mocno i trzymam kciuki za Ciebie zwłaszcza, że Twój plan wygląda dużo bardziej obiecująco :* niż mój...
 
Witam sie z Wami Kochane :-)
Troszke mnie nie bylo, bo duzo sie dzialo :-) jak wyszlam z domu o 6rano to zazwyczaj wracalam o 21/22 :-). Przeczytalam tylko 10ostatnich stron...
Milo, ze nie zapomnieliscie o forumowej kumpeli :p bardzo milo :-*

Siostra za maz wydana, w pracy zrobilo sie luzniej wiec wracam do Was Kochane :-)
No i mam pieknego, slicznego czworonoga :-)
Juz ponad rok sie zbieralismy, ale jakos najpierw chcialam dziecko....stwierdzilismy wspolnie, ze nie moze nasze zycie krecic sie tylko w okol staran i jest z nami nasze czworonozne dziecko ;-) w chwili wolnego puszcze fotki na nasza grupe :-)

Przepraszam, ze tylko o sobie, ale obiecuje juz aktywnosc na biezaco ;-)
Tymczasem...
Jak nasze brzuchatki?
Beti
Przykro mi bardzo.....ale pamietaj ,ze masz duzo mozliwosci! Pamietaj o zestawie o ktorym Ci pisalam....

Pozdrawiam serdecNie przede wszystkim stara gwardie :-* i wszystkie Dziewczynki :-)
 
Lumia czesto mysle o Tobie:-* czuje ze kiedys razem bedziemy brzuchatkami:-) co prawda na szarym koncu no ale bedziemy:-) :-D
No i gratuluje czworonoga:-)
No i badz tu z nami:-*

Dziewczyny zeby sie jajka nie przegrzewaly to proponuje zmiane bielizny m:


1464638683336.jpg
 

Załączniki

  • 1464638683336.jpg
    1464638683336.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 292
Lumio miło znowu widzieć Cię tutaj :) ahhh te czworonogi,dodają wiele radości no i trochę nerwów[emoji14]ale są przecudowne :)

Kredko rozbawiłaś mnie tym zestawem koronek[emoji14]bo ja w stresie chodzę - 1 czerwca mam pierwszą wizytę u psychiatry i jakoś się stresuję + na 1 miałam termin + dzień dziecka....
 
Kamisiu nie stresuj sie kochana:-*
Ja 1 czerwca jade na przeglad auta:-) no a dzisiaj doszla paczka do mojej chrzesnicy na dzien dziecka:-) wiec jeszcze prezent dla chrzesniaka ale on tu wiec jutro cos musze wymyslec. No i na nastepny dzien dziecka musi byc fasolina w brzuchu!!! Taki plan;-)

Aniko pytalas co zdecydowalismy - ze jedziemy we wrzesniu:-) jeszcze nie wiem gdzie mi to obojetne szczerze mowiac:-) byle bylo cieplo i zebym mogla moczyc tylek w wodzie popijajac drinka:-) chociaz u nas rakie lato ze szok:-) dzisiaj po kilku tyg pracy non stop zrobilam sobie wolne:-) pobyczylam sie w ogrodku:-)
 
reklama
Beti, strasznie mi przykro, że się nie udało.

Nouvelle, do 3 razy sztuka - będę trzymać kciuki. Wierzę, że w końcu Wam się uda. A rozważaliście invitro?

Katharina, tulę mocno. Masz plan, jest nadzieja. I tego się trzymaj. Może potrzebujesz wizyty u psychologa?

Kamisiu, tulę mocno.

Dziewczyny, bardzo, bardzo ciepło o Was myślę. Zaczęłam tu zaglądać jak pojawiła się myśl o drugim dziecku, bo myślałam, że bez IUI się nam nie uda. I jakoś po cichu Wam wszystkim kibicowałam i nadal to robię. Nawet jak we wpisie nie odnoszę się do każdej z Was.
Pozdrawiam
 
Do góry