reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Błonka - Nie martw sie Kochana, beta bardzo ladnie rosnie i masz zdjecie swojej "kropeczki":-):-):-). BEDZIE DOBRZE :tak::tak:
Moze lekarz u ktorego bylas nie ma dobrego sprzetu usg ???
 
Błonka- widzisz babo wszystko dobrze się układa!!!!!!
Mnie jedno podejście do iui wychodziło: CLO- ok. 5zł, podglądanie pęcholi 2x50zł (przy 2 IUI miałam gratisowo), zastrzyk ovitrelle 70zł, IUI- 600zł, duphaston- 42zł, czekanie na wynik- bezcenne :-), niestety 3 podejście i wszystkie nieudane. Teraz czekamy na invitro.
Magdusia- a jak już miałaś wszystkie badania, to kazał Ci przyjść między 19-21dc, by porobić resztę badań i dopasować leki?!?!?!?!?!U mnie i tak doopa- bo w styczniu akurat w tym czasie jakbym miała mieć invitro to ich niema i muszę czekać do lutego- by to szlak!!!!!
 
Witajcie
Jestem tu nowa , od wczoraj zaczęłam "Was" wszytskie czytać.Weszalm tu z ciekawości.
Jestem po I IUI - 2 grudnia.Wszytsko jest dla mnie świeże.Wciągnęło mnie na całego to forum i Wasze historie.Niektórym z Was zazdroszczę że doczekały się tego czego najbardziej pragnęły. Ja pierwszą betę mam w piątek.Bardzo się boję ......
 
Jestem z Katowic. Od ok 3 lat staramy się o dziecko i nic jakoś z tego naturalnie nie wychodzi.Wszystkie badania mamy ok, mamy jeden główny problem.Ja mam WZW B .Przeciwskazań do ciąży nie ma , ale w ostatnim czasie poziom wirusa wzrósł i moja heaptolog powiedziała że jeśli chcemy mieć potomka to mamy właśnie teraz.Jesli poziom wirusa nadal będzie rósł czeka mnie 3 już kuracja interferonem no i na 2lata mogę zapomnieć o samej myśli zajścia w ciążę.Dlatego postanowiliśmy pomóc sobie i postarać się przyśpieszyć fakt ciąży.Ponieważ w naturalny sposób tak długo juz się nie udawało spróbujemy najpierw IUI.
 
chodzę chyba ( jak dobrze doczytałam ) do tej samej kliniki co Błonka ;) mam nadzieję, że tak jak jej kiedyś i mi się uda :-)
 
E Anka- to na święta fajniutki prezent będzie :-), bo przy wynikach ok to taka IUI jest tylko formalnością-życzę Ci tego z całego serduszka :-). Po prostu wyluzuj i najlepiej skup całą uwagę na wszystkim innym tylko nie na ciąży- wierz mi to najlepsze lekarstwo żeby nie sfixować :-).
 
reklama
Jestem z Katowic. Od ok 3 lat staramy się o dziecko i nic jakoś z tego naturalnie nie wychodzi.Wszystkie badania mamy ok, mamy jeden główny problem.Ja mam WZW B .Przeciwskazań do ciąży nie ma , ale w ostatnim czasie poziom wirusa wzrósł i moja heaptolog powiedziała że jeśli chcemy mieć potomka to mamy właśnie teraz.Jesli poziom wirusa nadal będzie rósł czeka mnie 3 już kuracja interferonem no i na 2lata mogę zapomnieć o samej myśli zajścia w ciążę.Dlatego postanowiliśmy pomóc sobie i postarać się przyśpieszyć fakt ciąży.Ponieważ w naturalny sposób tak długo juz się nie udawało spróbujemy najpierw IUI.
Anka witam.
Ile masz lat?? Przecież WZW B jest chorobą wyleczalną i nie lepiej jest ja najpierw wyleczyć, a potem się starać o ciążę?? S razy już podchodziłaś do leczenia i nic?? Przecież ciąża może jeszcze bardziej aktywować wirusa.
 
Do góry