reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Anka- &&&&&&&trzymam mooocnooo!!!!A co do cudotwórczych zjawisk ciążowych to coś w tym jest, bo ja mam pozytywny HPV16 (powoduje raka szyjki macicy) i jako, że nie rozwija się dalej to zajmiemy się zaciążeniem i kto wie może wirus mi całkiem zniknie. Podobno organizm w czasie ciąży stara się chronić swoje maleństwo i wytwarza taką barierę ochronna, która może zlikwodować niektóre dolegliwości. Teściowa kuzynki jak była w ciąży z najmłodszym też coś miała i w czasie ciąży jej to znikło.
 
chodzę chyba ( jak dobrze doczytałam ) do tej samej kliniki co Błonka ;) mam nadzieję, że tak jak jej kiedyś i mi się uda :-)
witaj :) ty katowice a ja w miescie obok jestem :p a co do kliniki mowisz o zieba clinic? ja tam robilam tylko IUI bo moja dr tam pracuje ale przyjmuje tez w intermedzie w bedzinie i ja mam do bedzina sentyment bo mam tam wizyty za darmo :p mam abonament z lux medu a oni maja z lux medem umowe. u kogo sie leczysz w ziemba?
3 lata mowisz taki staz jak ja... udalo sie przy ostatnich podrygach przed laparoskopia....
trzymam &&&
 
Błonka spanie mam na zawołanie, popołudniu obowiązkowo. No i mnie zaczyna mdlić, ale jak wpiję herbatkę owocową i się położę to przechodzi,i drażni mnie zapach Lenora jak zrobię pranie.
 
mnie w ogole nic.. nie mam mdlosci w ogole, moze raz mi bylo niedobrze ale obstawiam ze to nie ciaza :p za duzo zjadlam po prostu ;p
a spac to ja i bym mogla ale w domu glosno nie zawsze sie da...
 
dziewczyny za wasze objawy ciążowe .. tak fajnie się o nich czyta wiem że Lindi mdłości męczą no ale duża część z nas by dużo dała żeby i u nas w końcu zawitały

kiedy idziesz na usg Lindii bo pamiętam że błonka 19 ?
 
Anka witaj w naszym gronie;-)
Słuchajcie jestem juz po wizycie, niestety nie powiem Wam jak mi urosly pecherzyki bo mi tego lekarz nie powiedzial ale nie urosly ponoc tak jak myslal wiec zamiast piatku IUI mam w sobote. Mam sie stawic na 8 rano. Ale dziwi mnie jedno i stad moje pytanie do Was. Mam wziasc zastrzyk Ovitrelle juz jutro o godzinie 18tej, czy to nie za wczesnie?? Lekarz powiedzial ze mam wziasc 38 godzin przed zabiegiem a zabieg bedzie nie o 8 tylko troche pozniej hmm nie wiem zaczynam miec obawy ze pecherzyki pekna za wczesnie, ratujcie!!
 
reklama
Do góry