reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Lindii77 ja nie sledze watku o in vitro ale tak mnie zainteresowalo i ciekawa jestem czy te dziewczyny co zachodza w ciaze udalo sie im za pierwszym razem czy sa takie co niestety musza probowac po raz drugi, jak to jest z ta skutecznoscia in vitro
 
ala z tego co zauważyłam to większość za pierwszym razem ale są też przypadki ,że za 6.Ja się cieszę,że się zdecydowałam, bo chcę jeszcze 2 bobaski. A zegar biologiczny mi tyka.:-)
 
Sylha jutro po 7 dniach właściwej stymulacji jadę na wizytkę i okaże się czy są pęcherzyki i czy rosną-dam znać na pewno:tak:
ala80 są dziewczyny na in vitro ,którym sie udało za 1 razem, ale jest też dużo co kilka razy podchodziło-niestety ta metoda też nie daje 100% pewności niestety:-(
 
No wlasnie gdyby to in vitro dawalo jakies 80% to moze bym sie pokusila ale niestety z pieniedzmi tez nie jest lekko. Inseminacja daje to ze mozna sobie na to pozwolic czesciej bo taniej ale znowu za pierwszym razem malo komu sie udaje a po in vitro jest ich zdecydowanie wiecej.. zeby to wszystko bylo tansze eh :-( ja podliczylam tak mniej wiecej ze mnie jedno podejscie wychodzi 2500 tys. niestety taniej sie nie da, normalnie masakra jakas:-(
 
Ostatnia edycja:
ala80 no właśnie o kasę się rozchodzi najczęściej-czytam jak dziewczyny biorą kredyty żeby tylko podejśc do in vitro-to jest przykre, ale myślę, że spełnienie marzenia jest silniejsze-zobaczę ile jutro kaski zostawię w aptece, bo na pewno coś mi jeszcze dołożą-jeszcze nie podliczałam ile mnie to wyniesie, ale może w 12 tyś.się zmieszczę
 
Jesli chodzi o mnie to ja musze sprobowac tego co "tansze" moze akurat sie uda. Zreszta nie wiem tez po ilu nieudanych probach moj lekarz zapyta o in vitro ale jesli tylko takie bedzie wyjscie to i moze ja sprobuje ale narazie do tej mysli nawet sie nie przywyczajam bo wolalabym jednak sie obejsc bez in vitro. Zreszta przeraza mnie to ze tam trzeba brac zastrzyki, moze sie Wam to wyda glupie ale ja sie poprostu ich boje, pobierania krwi rowniez ale jakos poki co daje rade. Magdusia mam nadzieje ze nie wydasz fortuny a malutkie szczescie pojawi sie wkrotce w Twoim zyciu:happy2:
 
Magdusia u mnie sam zabieg IUI to koszt 500zł ale ja musze korzystac z nasienia dawcy a to juz nie jest tanie, ceny wachaja sie najbiedniej od 1500 ale zwykle sa jednak wyzsze, to dlatego mnie kazde podejscie bedzie kosztowalo od Was wszystkich o ponad 1500 zł wiecej :-(
 
reklama
Ala80 sporo płacisz - mnie za pierwszym razem kosztowało
750 zabieg, 150 ocena cyklu, 80 zł Ovitrelle i 5 zł Clo, no i Duphaston 40 zł - czyli 1025 zł
w cym cyklu było trochę drożej 750 zabieg, 150 ocena cyklu, 80 zł Ovitrelle i 5 zł Clo, Duphaston 40 zł i Fostimon 4x70zl - 280 - 1265 zł
 
Do góry