reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Enni - dwaj znac !!! Bedzie dobrze lepeiej krwawić w szpitalu pod opieka niz sama w domu !!!
Kasik tez była i wszystko ok:) jedtem dobrej mysli!!!

TRZYMAJ SIE !

ktory to tydien ?
 
reklama
Ojojj:(( no to masz probe cierpliwości znowu:(

Dziewczyny co myślicie o Dudzie? Uwazam ze istnieje baaardzo duze prawdopodobienstwo, ze wygra:/ Boje sie co zrobi z ivf..
 
Ja to akurat nie głosowałam od katem ivf i nie na Dudę .... Zobaczymy komu bardziej bedzie chciał przypodobać - Kukizowi czy Komorowi....
 
Dzien dobry:-*

Pole trzymam kciuki za bete!!

Emenems za Twoja tez ale to tylko formalnosc wiec luzik:-* Ty juz nie musisz sie tym stresowac!!!

Magda niech i firaneczka piekna wyjdzie:-*

Anika pamietaj ze nawet jak nie idzie wedlug planu to w kazdej sekundzie wszystko sie moze zmienic!:-*
A i dodam ze wino i goraca kapiel na @ dziala.
A co do kalendarza to jak masz taki fajny to nam tu mozesz kazdego dnia sentencje wklejac:-*

Magda odpoczywaj i wylacz telefon albo zablokuj jej numer i tyle. Urlop to urlop!

Enni co lekarze mowia? Jestesmy z Toba!!!:-*:-*:-*

Niebajka mam nadzieje ze NIE wygra! Ale nie bylam glosowac bo uznalam ze skoro nie zyje w pl nie mi decydowac.

Stacy, marzen, anika, smerfeta :-*:-*:-*:-*
 
reklama
Do góry