reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ale kukiz zapowiada pojdzie wejscie do sejmu wiec prwnie przed wakacjami założy partie albo cos co mu to umożliwi
 
reklama
no zapowiada. zastanawiamy się z M. czy da radę zebrać ludzi i zbudować listy. pewnie skończy się na tym , że zgodzi się sam wystartować z jakiejś listy innego ugrupowania . no zobaczymy:-)
 
Enni, dobrze, że takie wieści nam przynosisz:) cieszę się ogromnie! długo zamierzają Cię tam trzymać? co to za krwiak?

Niebajko, też się obawiam, co to bedzie po drugiej turze w przypadku wygranej Dudy...

niesmiało powiem, że wczoraj wieczorem zrobiłam sikańca, ale żadnej kreski się tam nie dopatrzyłam :/ ale @ nadal brak!
 
Enni pewnie po obserwacji Cię wypuszcza:)
Aniko kobieta to nie lokomotywa, może się coś poprzestawialo ale pewnie niebawem wróci wszystko do normy.
 
Marzen, daleka jestem od wsłuchiwania się w swój organizm i analizowania każdego bólu. wiem, że przesunięcia się zdarzaja. nie od dziś jestem w tej "branży" :) tak też potraktowałam ten test,bo @ spóźnia się już kilka ładnych dni - wierz mi, innego wyniku się nie spodziewałam. Wkurza mnie to opóxnienie, za 2 tygodnie wizyta kwalifikacyjna i chcialam miec miedzy nia a iui kilka dni wolnego, a tu wychodzi na to, że ledwo zrobią inseminację, a juz bedzie Gameta!
 
Dziewczyny dziekuje za kciuki.
Niestety ciazy brak. Takie zycie. Od jakiegos czasu wolałabym byc po drugiej jego stronie...
Szkoda, bo niewiele juz chciałam od zycia, tylko jedno małe zycie...
 
reklama
Do góry