reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Emenems rośnie na pewno :)
Ja jak zwykle zarobiona ale dobrze przynajmniej mam mniej czasu na myślenie co będzie jak będzie, a co będzie jak nie będzie :p
Życzę każdej spokojnego dnia :*
 
reklama
kupiłam materiał na firankę i nie wytrzymałam kupiłam też na spódnice. a co tam :-)


Dziewczyny co myślicie o Dudzie? Uwazam ze istnieje baaardzo duze prawdopodobienstwo, ze wygra:/ Boje sie co zrobi z ivf..

ja się boję bardzo. nie tylko ze względu na ivf, ale na całe życie. wystarczyło, że w pierwszej turze o 1 % wygrał, a już waluty drgnęły.

Ja to akurat nie głosowałam od katem ivf i nie na Dudę .... Zobaczymy komu bardziej bedzie chciał przypodobać - Kukizowi czy Komorowi....

dlaczego Duda miałby się przypodobać Komorowskiemu? coś nie zrozumiałam

Niebajka mam nadzieje ze NIE wygra! Ale nie bylam glosowac bo uznalam ze skoro nie zyje w pl nie mi decydowac.

Kredka decyduj, bo jak Duda wygra trzeba będzie dzieci pod pachę i do UK spierniczać, żeby mi w dzieci czosnkiem nie rzucali, a męża na wojnę z Rosjanami nie wysłali;-) czy my się tam wszyscy pomieścimy?
 
Emenems również kciuki za przyrost :) mi też wczoraj badali betę i wyszła 30 tys z groszami a w piątek była ponad 12 tys.Lekarz który mnie przyjmował nic nie mówił, a lekarz na dzisiejszym obchodzie wziął zdjęcie z usg i coś mamrotal pod nosem o jakimś krwiaku. Maluchy są na miejscu,ale jak na razie same pęcherzyki, czy nie powinno być już coś widać?
 
Magda haha ja nie jestem w uk;-)
Dla mnie polityka w pl to wogole jakas szopka. Juz nie mowiac o 20% kukiza na ktorego glosowali Ci ktorzy krzycza zmiencie cos w koncu! Bo to chyba pokazalo jak wielu ludzi ma dosyc! Ja tam uwazam ze kukiz na prezydenta sie na pewno nie nadaje ale moze chociaz liczba glosow na niego komus otworzy oczy. Moim zdaniem powinien wygrac komorowski bo na chwile obecna nie widze lepszego kandydata. Ale co ja sie bede wtracac:-) mam nadzieje ze Ci mlodzi co na kukiza glosowali oddadza swoj glos na komorowskiego.
 
enni
dobrze, że się odzywasz z dobrymi wieściami. maluchy napewno silne i mamusi uczepione. moje myśli z Wami


emenems
no strasznie długo musisz czekać. napewno pięknie rośnie. a robiłaś jeszcze sikańca?

miałam się brać za szycie, ale opadłam z sił. poczytam:-)

kredka
to dlaczego ja myślałam że Ty na wyspach mieszkasz?? nie wiem, cos mi się pomyliło widocznie. no to możesz być spokojna :-D
 
Ostatnia edycja:
Bede robic po pracy - robiłam w piatek i pozno wieczorem były dwie krechy zobaczymy ...

Co do dudy - z kims ta koalicje musi zawiązać po wyborach
 
emenems
no to wstaw fotkę testu po zrobieniu:-)
ale Kukiz nie ma ugrupowania parlamentarnego nie jest w sejmie. był tylko kandydatem na prezydenta. żaden z niego koalicjant
 
reklama
Magda mi nie chocilo o koalicjanta bron Boze tylko o to ze na niego mlodzi glosowali i ze oni raczej popra komorowskiego mam nadzieje
 
Do góry