reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dzień doberk ;)
Ja jak zwykle jestem w tyle, a tutaj tyle się dzieje :tak:
Pole super że zabierasz swoje maluszki, ja już trzymam za Ciebie kciuki:)
A ja kobietki już "bezrobotna" jak mi dobrze, ile mniej stresu, czuje luz na maxa.

No i przepraszam Was ze jak zwykle nie nadrobiłam zaległości, czytałam jakby to powiedzieć....po łepkach ;)
 
Anika :) czesc

Dopinguje zaciązonym na IUI i walczącym :)

Ja na in vitro. Po wakacjach zrobiłam sobie pause od wszystkiego, schudłam 11kg jak planowalalam, poprawiłam sobie zdrowie psychiczne, wrocilam " do siebie" po nowym roku przeszliśmy na in vitro ale ze tutaj jest tylko długi protokół o ze względu na ogrom pracy przed Wielkanocą przesunęliśmy cała stymulacje by wszystko wypadło po świętach.
Pobrano 9 jajeczek, 7 sie zaplodnilo, 4 przetrwały do 2 dobry, jeden transfer i 3 do lodówki:)

Dzis jest 10dpt. Miałam dzis bete w srode wyniki.

To tyle:)

Zycze powodzenia!
( z tym grillem to sie grubo uśmiałam!)
 
No ma in vitro mialysmy czarny kwiecień i spadła na mnie odpowiedzialność otworzenia maja pozytwyna beta.
Starałam sie jak mogłam, jutro wracam do pracy byłam na zwolnieniu wiec chuchalalm i dmuchalalm na siebie. Nie trenuje od 4 tygodni...nie pale nie pije i mam diete ciążowa, uskuteczniam spacery nie uzywam mikrofali i płyty indukcyjnej- nie wiem cxy mogłam cos wiecej :)
 
Emenems, witaj :) tak się ostatnio zastanawiałam, co u Ciebie - a tu zmiany pełną gębą :) trzymam kciuki, aby beta była wysoka i by twoja droga juz się skończyła:) zrobiłas wiele, więc teraz pozostaje Ci czekac... szkoda, ze u was tak długo trzeba czekac na wyniki z labo...

ja podchodzę za jakieś dwa tygodnie do ostatniej iui i też przechodzę na drugą stronę ;)

Magda, no sytuacja z grillem doskonale ilustruje, co oznacza MY :) ja ciągle słyszę, zrobimy obiad :)
 
Anika no ja zaluje roku na IUI bo to był moj pomysł s lekarz chciał od razu in vitro, trzrbabylo słuchac lekarza....no coz, zrobiłam jak chciałam to mam :)
 
ooo widzę że stara gwardia prawie że pełną gębą wróciła :-D

Emenems widzę, że szykuje się duża rodzinka! życzę wysokiej bety :tak:

Kasik to kiedy rozpoczynasz starania o córeczkę? ;-)

Magda też znam to "zrobimy obiad", "zrobimy ciasto" ;-) eh faceci :-D Z transferem trojaczków to wiadomo że niby większe szanse ale też duże niebezpieczeństwo bo jedno to zajść w ciążę a drugie to bezpiecznie donosić i urodzić dzieciątko. Ja nawet bałam się transferu dwóch zarodeczków ale mój lekarz też był na nie. Nie wiem czy pisałaś a ja pogubiłam się bo dziś mam mało czasu, ale czy pisałaś kiedy spodziewasz się transferu?

Pole a może sama zadzwoń do kliniki z zapytaniem o zarodeczki? ja tam wierzę, że wszystko OK

Diore trzymam kciuki :tak:

Enni beta pięknie przyrasta :tak: kiedy wizyta pęcherzykowa?
 
Witajcie! Aktualizujemy?

Niebajka: 13.04 - progesteron, walcze dalej!

Kredka: 12.04 - @, 23.04 pierwsze usg przed inseminacją w 12dc, 24.04 -inseminacja na peknietym pecherzyku.

Inis: 15.04. - iui; 29.04. - test :)
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Diore: 10.04 - @; 13.04-wizyta , 17.04- zastrzyk Menopur , 20.04- drugie podejście do IUI, 03.05- testuję

Marzen: w oczekiwaniu na @, 20.04.wizyta i dalsze plany

Lumia: Owu 15/16 (bez iui), testuje 28.04.

Beti: druga iui 27 styczeń,10 luty beta 140,drugie badanie prenatalne 1 czerwiec,termin porodu 18 pazdziernik :)

Zuzik: owulacja bez stymulacji 26.04. @ +/- 12 maj

Anika:
przerwana stymulacja, @ +/- 10 maja, wtedy IV iui, a potem... nowy plan :)

Magda:

Sliczna:

Pole:
 
reklama
Do góry