reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Smerfeta, do tej pory nie miałam zwyczaju nawoływania dzików, ale może powinnam? jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że mój brat czasem mówi do mnie Andzik :D jak nic wróżba!!!!

Pole, racja, niech zwiastunem będzie każdy zwierz, byleby bez wścieklizny :) ps. czy Junior nadal papier wcina? mam trochę makulatury sprawdzianowej na zbyciu...

Kasik, Twój Junior jest uroczy:) pieknie razem wyglądacie i bije od Was spokój :) a Ty wiesz, że ja sobie Ciebie jako długowłosą brunetkę wyobrażałam?! powaznie! a tu blondynka :))

Lumia, jak się masz?

czy wiecie co u Luize? Yoanny?

Diore, nie chcesz pójsc na betę?
 
reklama
Diore - trzymam kciuki za bete! :)

Mimo że nie pisze to podczytuje i jestem z Wami, po prostu mam teraz gorący okres w pracy i nie bardzo mam jak pisac. A pisanie z telefonu to jak seks przez szybę :D
 
właśnie wróciłam z bety,wynik powinien być wieczorem po 20tej. Ale kuwa mać, patrze teraz a tu jakieś plamienie mam delikatne, tylko na papierze widać, za wczesnie na okres dopiero 25dc,niby owu też była dwa dni wcześniej więc może i @ już nadchodzi! Zazwyczaj jestem opanowana,myślę racjonalnie, co będzie to będzie, ale dziś świruję i cholera takie mnie poty oblewają,że szok.
 
No moze tak wiosna na nas wplywa bo ja tez owu mialam 2 dni wczesniej a czuje ze @ przyjdzie szybciej. Chociaz u mnie to by juz byla przesada bo z moich 28 dni zrobilo sie kilka ostatnich razy 26 a gdyby teraz przyszla wczesniej to byloby jeszcze mniej.
Nic nie schizuj tylko zajmij sie czyms zeby nie myslec i czekaj na bete! Ja wierze ze bedzie dobrze
 
Diore - Ty bierzesz luteinowy jak dobrze kojarzę a podczas brania @ chyba nie przyjdzie? Jak to u Ciebie jest?
No to zaciskam kciuki i czekamy do 20! :)
 
Diore, Inis, dobrze mówi, jesli nie odstawiłaś luteiny, to @ się nie pojawi. jesli owu miałaś wcześniej, to @ tez powinnaś się wcześniej spodziewać
 
reklama
no właśnie nie odstawiłam luteiny,bo przez tą dziwną krechę na teście nie mam pewności,że nie jestem w ciąży.
Czekam na wynik bety.
 
Do góry