reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Diore kciuki za wysoką betę :tak:

Anika długowłosa brunetka mówisz ;-):-D

Wstawiłam zdjęcia z sesji ciążowej, najbardziej podobają mi się te "bez głowy" ;-) no ale jaka modelka takie zdjęcia :-D
 
reklama
diore to czekam z zaciśniętymi kciukami

Kasik fajna sesja


jestem dziś lekko zdołowana. miałam sen, że urodziłam trojaczki nie mogłam poustawiać łóżeczek w pokoju; i nie wiedziałam jak je nakarmić; mój mąż poszedł do pracy, a ja zostałam w domu zasypanym pieluchami...
 
Ostatnia edycja:
Magda te sny to chyba dlatego, że ciągle jesteśmy w temacie dzieci.
Ja juz po wizycie i w środę iui bo dziś pęcherzyk ma 18 mm a i pregnyl mam dostać zaraz po iui tak jak ostatnio.
 
Magdo to powinien byc moj sen...w koncu to moja "trójcę" odmrazaja...
Zdaje sie Tobie bedą podawac jeden zarodek czy sie mylę?
W każdym razie u mnie stres osiagnął zenitu, niestety nie zadzwonili z kliniki, ze dobrze sie dzieje, wiec mam takie wizje, ze juz po wszystkim...ze czekają, zeby cos ruszyło i nic sie nie dzieje:(

Aniko je nadal, ale teraz ulubiony Jego papier to ...papier toaletowy.
Siada z rolka i odrywa listek po listku, jak chce miec spokój to rolka papieru załatwia wszystko. Ale spróbuj nie dać...za niczym sie tak nie drze jak za telefonem, komputerem i rolka papieru...
A Ty chcesz, zeby mi dziecko niestrawności od tych sprawdzianów dostało? Juz ja sobie wyobrażam jakie tam bzdury...

Kasik sesja ciążowa bez szału, ale moze i lepiej. Jakos te dziwaczne sesje ciążowe troche mnie odstraszają. A tu tak stonowanie po domowemu, chyba tak wole.
 
Pole mialo byc po domowemu ale kapci nie widac ;) mi sie najbardziej podobaja zdjecia samego brzucha bez glowy ;) Co do telefonu z kliniki to ciesz sie kochana bo gdyby bylo cos nie tak na bank by zadzwonili. Az 3 zarodki Ci podadza?

Magda od przybytku glowa nie boli, ja juz marze o coreczce jak obejrzalam sesje Alusi Smerfety :)
 
Diore - a nie chcesz wstawić fotki testu? Od razu zobaczymy, ocenimy... szybciej czas zleci do 20 :-D Który to dzisiaj dc/dpo u Ciebie? :)

Kredka a Ty jak tam z testami? :) bo też już chyba czas powoli, powoli...?

Kurczę, szkoda, że ta lista tutaj nie jest gdzieś przypięta i aktualizowana bo nie pamiętam która miała testować i kiedy... ale trzymam kciuki mocno!! :tak:
 
Magdo [...]
Zdaje sie Tobie bedą podawac jeden zarodek czy sie mylę?
W każdym razie u mnie stres osiagnął zenitu, niestety nie zadzwonili z kliniki, ze dobrze sie dzieje, wiec mam takie wizje, ze juz po wszystkim...ze czekają, zeby cos ruszyło i nic sie nie dzieje:(

Pole nie ma opcji żeby było źle, odpędzam wszelkie złe myśli. zadzwonią. czekam razem z Tobą

ja tak naprawdę nie wiem ile zarodków przyjmę. nie wiem ile zarodków jest dla nas przeznaczonych. lekarka powiedziała, że kilka i nie ważne ile jest zamrożonych, ważne ile się rozmrozi i ile będzie gotowych do podania. może być tak, że wszystkie będą super i wtedy zdecydujemy ile transferujemy a resztę możemy zamrozić ponownie i będą nasze i będziemy mogli po nie wrócić. taka oto sytuacja:baffled:
a mój sen wziął się stąd, że mój M głośno o tym pomyślał że moglibyśmy przyjąć trzy (moglibyśmy HA!!) bo biorąc pod uwagę że tak nam nie idzie to zwiększy to naszą szansę na dziecko... taka oto kolejna sytuacja...
 
Dziewczyny myślimy pozytywnie :) ja przed pierwsza iui miałam wielkie nadzieje o później wielki zonk był. Teraz czuję że jestem obok tego i ze będzie co ma być . Chce mieć ją już za sobą .
 
Pole, brak wiadomości to dobra wiadomość :) Kasik mądrze pisze, ze jakby cos było nie tak, to by dzwonili...

Magda, trojaczki? bardzo mi się podoba logika Twojego M o tym, że moglibyście przyjąć trzy :) to my jest naprawdę urzekające ;)
Magdo, a w jakiej Ty klinice jesteś?
 
reklama
aniko urzekające:-D ale się uśmiałam. to MY łączy mi się z propozycją "zróbmy sobie dzisiaj grilla, nie będziesz musiała gotować" mąż rozpala w ogrodzie grilla, a ja w kuchni przygotowuję szaszłyczki, sałatki i inne ziemniaczki. drzwi domu otwierają się. On: "grill gotowy, można kłaść mięsko". ale najważniejsze że nie musiałam gotować...
 
Do góry