reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
no i lipa,bociany poleciały dalej..<2 beta. Odstawiam luteinę, czekam na @, umawiam się do profesorka i szykuję do trzeciej ostatniej IUI, myślę,że w drugiej połowie maja będę już po.

Aktualizuję listę:
Niebajka: 13.04 - progesteron, walcze dalej!

Kredka: 12.04 - @, 23.04 pierwsze usg przed inseminacją w 12dc, 24.04 -inseminacja na peknietym pecherzyku.

Inis: 15.04. - iui; 29.04. - test :)
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Diore: 24.03-pierwsza iui :-( , 20.04- drugie podejście do IUI :-(, czekam na @ ok 7-9 maja..

Marzen: w oczekiwaniu na @, 20.04.wizyta i dalsze plany

Lumia: Owu 15/16 (bez iui), testuje 28.04.

Beti: druga iui 27 styczeń,10 luty beta 140,drugie badanie prenatalne 1 czerwiec,termin porodu 18 pazdziernik :)

Zuzik: owulacja bez stymulacji 26.04. @ +/- 12 maj

Anika: przerwana stymulacja, @ +/- 10 maja, wtedy IV iui, a potem... nowy plan :)

Magda:

Sliczna:

Pole:
 
reklama
Diore, przykro mi :((( mam nadzieję, że trzecie podejście okaże się dla Ciebie szczęsliwym! :) a czy ja dobrze kojarzę, że ta iui byla około 9dc?

Smerfeta, czas na forum jakby się cofnął... tylko dzieciaczków już więcej :)
 
Emenems, no kwiecień dla większości tutaj nie był łaskawy... tylko Inis nam dobre wieści przyniosła :)
 
Witam wszystkich,

Ja już po udanych zakupach, @ się rozkręciła na maksa. Na 16 maja jestem umówiona do Białegostoku, pewnie już ostatnia IUI.

Diore - tak bardzo mi przykro,
Pole - z Twoimi zarodkami wszystko ok, myślę że jak by coś było nie tak to by dzwonili. :tak:

Ja się dziś kompletnie rozkleiłam, kolejna znajoma urodziła dzieciaczka. :-( Mam wrażenie, że wokół mnie tylko ja mam problem z poczęciem dziecka. Wszyscy dookoła ślub bo dziecko w drodze, albo zaraz po ślubie dziecko. Nie mam już siły, czasem się zastanawiam czy będzie mi dane być matką? Jesteśmy 4 lata po ślubie, nie mogę już słuchać pytań, a kiedy Wy? Chyba powinnam się gdzieś zaszyć, zamknąć bo mam już dość.
 
reklama
Niebajka: 13.04 - progesteron, walcze dalej!

Kredka: 12.04 - @, 23.04 pierwsze usg przed inseminacją w 12dc, 24.04 -inseminacja na peknietym pecherzyku.

Inis: 15.04. - iui; 29.04. - test :)
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Diore: 10.04 - @; 13.04-wizyta , 17.04- zastrzyk Menopur , 20.04- drugie podejście do IUI, 03.05- testuję

Marzen[/B]: 06.05- II iui

Lumia[/B]: Owu 15/16 (bez iui), testuje 28.04.[/COLOR][/COLOR]

Beti: druga iui 27 styczeń,10 luty beta 140,drugie badanie prenatalne 1 czerwiec,termin porodu 18 pazdziernik :)

Zuzik: owulacja bez stymulacji 26.04. @ +/- 12 maj

Anika:
przerwana stymulacja, @ +/- 10 maja, wtedy IV iui, a potem... nowy plan :)

Magda:

Sliczna:

Pole:
[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Do góry