reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hahaha Lena:) zgadlas :D gotuje duzo, nawet wczoraj sie go pytam co chce na obiad, bo musze dzien wczesniej zrobic bo dzis jade z koleżankami do drugiej wiochy do innej kolezanki, na co on odpisuje, ja zrobie o ty nie lubisz robic :D

Co do pralni to wstyd sie przyznać ale.... Ja nie robie prania... Rozwiesza mi ściągam ale maz nie pozwala mi robic bo mowi ze pralkę popsuje bo nie wiem jaki program itp.

On do remontów tez sie lgnie, bardzo lubi i robi duzo ale ja czasami wole sama po swojemu :D moje kolezanki juz nie moga słychać ale tak, trafił sie prawie ideał :) wiadomo kazdy ma jakies wady ale moj bardzo mało . Nie pije wogole, moze piwko na miesiac, palenie rzucił, gotuje, robi mi kanapki do pracy( bo jak mi nie zrobi to biore 4 jabłka i tyle :D) robi pranie, sprząta, ogarnia ogródek, samochody, drewno rąbie piluje ..... I tak dalej:)

Juz pomijam fakt kompletnego zaufania w dwie strony, moge isc gdzie chce z kom chce, moge jechac sobie na urlop tak samo, gdzie chce i z kim chce - oczywiscie jak mam zamiar wyjsc w srodku nocy albo wrocic po pracy pozno pisze SMS :D

Sporo moich kolezanek i młodszych nawet ma takich facetów ze o wszystko musi sie pytac o zgode.... Paranoja uważałam.

Maz mowi ze jak nam sie uda miec dziecko to on bedzie miał trzecie :D

Anabel - zobaczysz bedzie super, powolutku sobie zrobicie i bedzie cieszyło jak sie samemu zrobi!

Queen!!gdzie ty i newsy????
 
reklama
emenems matko jedyna gdzie ty go znalazłaś? Ja mam typowego faceta, wojskowy... Mamusia wychowała go w ten sposób,że gotowanie parnie itp to obowiazki kobiety. On jest od samochodów i robutek recznych w domu. Nie jestem w stanie tego nijak zmienić. A uwierz mi próbowałam...ale po 13 latach już mi się nie chce.
Czasami jak ma chęć to coś ugotuje pysznego np caneloni ze szpinakiem, polądwiczki z kurkami, ale za kotlety się nie bierze...bo za nudne hihi
 
Dziewczynki ja wcale nie mam dobrej pamięci a już do cyfr to w ogóle porażka, np nigdy nie pamiętam co ile kosztowało ;-) no chyba, że kupiłam super okazyjnie:-D A magiczna lista i inne tego typu rzeczy to tylko zasada kopiuj - wklej :-)

Emenems może chociaż Twój M nie opuszcza deski albo wyciska pastę do zębów od połowy zamiast od konca? Plis znajdź jakąś wadę bo umieram z zazdrości ;-):-D Żartuję oczywiście :-) Mój też nie jest zły, w swoim domu sam sobie prał i prasował bo matka mu kiedyś zniszczyła jedno ulubione jeansy i wolał sam. Teraz całe szczęście robi to za nas pani S. Na dodatek mój M lubi gotować, chociaż nie często mu się zdaża z uwagi na posiadanie restauracji, częściej wymyśla i nadzoruje wykonywanie potraw. No ale ja nie gotuję w ogólę i wcale mi tego nie brakuje :-D Pije tyle co ja, czyli dużo ale imprezowo-weekendowo;-) Też mogę iść gdzie chcę i jechać z kim chcę, byłam nawet 3 razy na wczasach za granicą z koleżanką, raz co prawda przymusowo (pamiętna wrześniowa Majorka gdzie nie przepuścili go z powodu zniszczonego dowodu).
 
A wiesz co, poprzednia baba go nie doceniła:) powaznie !
Ma córkę 10 letnia dla ktorej jest w stanie zrobic wszystko i to wszystko robi. Oczywiscie odległość jest problemem ale ona jezdzi ile moze on tez, dzien w dzien telefon, nir ma dnia bez.
On taki domator jest, po prostu po doświadczeniach poprzedniego związku chyba bardziej docenia niz przeciętny człowiek to co ma i to co n udało sie stworzyć.
Wiesz, my tu przyjechaliśmy z dosłownie jedna walizka 6 lat temu i z długami w Polsce, absolutnie wszystko mamy dzieki własnej pracy, ja przeszłam przez zmywak sprzątnie itp. To tym bardziej cieszy to co teraz robimy i mamy.

Z minusów to jak mowilam, domator, czyli nie potrzrbuje sie spotykać z ludźmi chodzić na piwko kawke, wychodzic na sylwestra itp. Oczywiscie mi zawsze mowi " idz sobie zabciu pobaw sie" no to chodzę :D hahahah tylko wiadomo, czasami by sie ze swoim facetem chciało.... Ale pare razy w roku da sir namówić.

Generalnie moj ma to mit jest, nikt go prawie nigdy nie widział mało kro go zna bo ja zawsze sama z koleżankami :)

No i fan zdrowej diety i trybu zycia.....a człowiek by torta czasami zjadł :D hahah lata na silownie 4 razy w tygodniu od 20 lat.

A jacy sa wasi? Skad ich znacie? Ciekawa jestem :)

Podejrzewam ze co drgi nazywa sir jak moj :Marcin :D

Lenka a jak sie poznaliscie? Jaka masz tesciowa???
 
Kasik no co ty dajesz z tym dowodem!!! Masakra:)

Zazdroszcze troszke ze twój maz lubi z toba poimprezowac bo ja ze znajomymi albo koleżankami zawsze- zazdraszczam troche. On zawiezie i przywiezie ale mowi ze co on ma tam robic??:D

To bardzo fajnego meza masz z tego ci piszesz!
 
Lena moj M tak jak twoj nic nie zrobi wyczekany synus po dwoch poronieniach. Na dodatek matka cale życie w domu latała za nim i wszystko za niego robiła ;) ale cóż dla mnie i tak jest najlepszy na świecie. Najważniejsze ze ma łeb na karku i tez robi przy mechanice. E mój to deske zawsze spuszcza ;) trzeba szukać pozytywów
Emenems ty juz jutro testujesz ? Nie w poniedziałek ?
 
Mój M ma na imię Hubert:) i jak z imienia wynika lubi las, góry i wogóle bycie na łonie natury. Domatorem nie jest, do życia potrzebuje ludzi. Imprezy też lubi choć razem nie chodzimy zazwyczaj, bo ktos musi zostać z Karolkiem. Obydwie babcie mamy daleko, niestety. A poznalismy się w mojim ukochanym Wrocławiu ja tam mieszkałam a on studiował na szkole oficerskiej.

A o teściowej już nie myśle...przecież ją wysłałam na wycieczkę w jedną stronę hi hi:-)
 
O prosze!!szkola wojskowa :D suuuuper, Wrocław piękny! Czyli milosc ze studiów:) no juz jak piszesz troche razem jestescie- a mieliście słynny kryzys 7lat razem?? Bo ja w tym roku mam7 lat a kryzysu ani widu ani słychu...

Milena- testuje w pon s pon mam tez termin miesiączki ale robie krew, wiec na wyniki poczekam, nie bede sikać :)
 
reklama
Emenems mój M też po przejściach i też nie mogę na Niego narzekać. W domu pomaga mi we wszystkim. Jak zamieszkaliśmy na swoim o wszystko się czepiałam, bo w końcu ja robię wszystko najlepiej. Ale mama powiedziala że jak tak będę robic to mi w końcu powie "rób sobie sama" i teraz poprawiam jak nie widzi. Najbardziej się usmiałam jak mi kiedys powiedział, że źle zmywam podlogi i od tego czasu On to robi.

Lena nie wiem co mi się ostatnio porobiło ale budzę się ok.3-ciej, a potem budzę ok.7-ej, masakra jakaś, bo później jeszcze śpię w dzień.
Kasik z listą tak jak napisałaś tylko jeszcze trzeba się pofatygować i ją znaleźć :-)

A jak się mają przyszłe testujące i po transferach?
 
Do góry