reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hejka!
Queen kukam i kukam a info od Ciebie brak! :-( tu się czeka na info co u Ciebie, jak się czujesz, co z kumulusami? No i ile i ile daliście do zapłodnienia? Plis pisz!!!!! ;-)

Kasik wydaje mi się że to sama hiperka uniemożliwia transfer. Organizm i tak jest wykończony, dziewczyny źle się czują i mają różne efekty uboczne i pewnie o to chodzi.

Lemonka Co do iui na NFZ w Gdańsku to raczej nie da rady, ale ja tylko szukałam poradni leczenia niepłodności i w UCK powiedziano mi że parę lat temu zlikwidowali bo było nieopłacalne. Wiem że jedna z dziewczyn z tego forum pisała kiedyś do NFZ w swoim woj by podali jej gdzie jest wykonywaną procedura iui. Wyszukała symbol procedury iui i nim posługiwała się w swym piśmie

Miłego dnia dziewczyny! Mnie dziś czeka gin :-/
 
reklama
Mam teraz zamiar sie pochwalić moja pralnia :D ktora tak sumiennie od trzech tygodni robie , zdjecie przed i po, po brakuje tylko szafki nadstawką na pralkę ( potrzebuje z ikei a ikrą jak wszystko - daleko :) przy okazji wizyty u ginekologa sobie kupie) i rolety jakies ładnej, myslalam o białej rzymskiej a wy co myślicie ? Co na okno?
ImageUploadedByForum BabyBoom1395836901.284148.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1395836920.761577.jpg

ImageUploadedByForum BabyBoom1395836945.459227.jpg

Nawet o blacie do składania pieluch i śpiochów pomyślałam :D hahaha poki co ręczniki tam leżą :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395836901.284148.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395836901.284148.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 45
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395836920.761577.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395836920.761577.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 39
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395836945.459227.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395836945.459227.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 38
Emenems kawał niezłej roboty widzę odwalony :-) Dzidziuś jak zobaczy to na bank będzie już chciał z Wami zostać :tak:


A ja dzisiaj załatwiłam sobie potrzebne recepty u stacjonarnego gina, miło, szybko, sympatycznie i jeszcze szczere życzenia powodzenia w walce na do widzenia :-)
 
Ladybea proszę bardzo oto lista:

Kasica82: 14.03.2014. IUI, 28.03.2014. wysoka beta
Emenems: 17.03.2014. IUI, 31.03.2014. wysoka beta
Milena87: 21.03.2014. IUI, 04.04.2014. wysoka beta
 
witam dziewczynki :-)
emenems no piekna metamorfoza, lubie takie jasne wnetrza a taka pralnia to marzenie:-)ale nie w mojich 39 metrach...
queen dawaj tu z relacjami, mam nadzieje, że nic cie nie boli
kasik no to faktycznie sympatyczny ten ginus:-)

Mam nowy termin HSG 1 kwietnia na pryma aprylis:-D

Miłego wieczorku kochane zmykam z parcy do domku
 
Lenka moze ten prima aprilis okaże sie szczęśliwy i to bedzie ten zabieg ktory pomoże ;)
Dziekuje za komplement, moja pierwsza pralnia w zyciu, tez nigdy nie miałam to stwierdziłam ze bedzie z katalogu :) nakład pieniężny bardzo mały ( oprocz nowej zamrazarki ) duzo własnej pracy i wykorzystanie na maxa tego co sie ma :) nigdy nie myslalm ze ze wszystkich pomieszczeń e domu najbardziej cieszyć bedzie pralnia :D
 
reklama
Hej Kobietki :-)

Emenems= piękna robota,

Dziewczyny Pole się odzywała gdzieś ???

Lena- data super, fajne są takie dni bo personel w szpitalu też weselszy, ja miałam akurat w mikołaja ;-)

A ja mam pokój do wyremontowania ale poczekam jeszcze z 3 tyg albo poczekam dłużej i ten pokój zrobimy dziecinnym a drugi sypialnią ale jest całkowicie do remontu :confused: i ruszyć go dopiero możemy po wymianie dachu :-(
 
Do góry