reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Anabel niestety Pole się nie odzywała. A Twój suwaczek ślicznie się przesuwa do przodu :-)

Lena to bardzo dobra data, mam nadzieję, że jajowody nie spłatają Ci figla;-) Ja mam 2 kwietnia 11 lecie mojej małej firmy i 7 urodziny mojego psa Prezesa :-D Niestety jest to też data śmierci Jana Pawła II i mojego chrzestnego :-( U mnie zawsze wszystko dzieje się w kumulacji np. obronę licencjata miałam 23 czerwca w imieniny mojej mamy i dzień ojca, magisterki tego samego dnia po 2 latach, serio :tak:Dopiero po fakcie skojarzyłam, że to było tego samego dnia :-) Miałam też taki ciężki rok gdzie 9 marca zmarł mi dziadek, 9 kwietnia przyszywana babcia a 9 maja ukochany pies :-( Mój chrześniak urodził się w imieniny mojego ojca, ja mam urodziny tego samego dnia co szwagier mojego M. 5 IUI miałam mieć w swoje urodziny i okazało się, że w 9 dc jestem już po owu i była odwołana. Transfer przy pierwszym ivf miałam mieć w święto 11 listopada i do niego nie doszło bo żadna komórka się nie zapłodniła a punkcję przy drugim ivf miałam w walentynki. I mogłabym tak wymieniać i wymieniać. Jakoś tak mi się wszystko w życiu dziwnie układa ;-)
 
reklama
Kasik36- to naprawdę Ci się układały te daty,

są niestety chyba takie roki gdzie wszystko idzie nie tak, ja miałam tak rok temu ale ten rok już jest dużo lepszy

Emenems- mam nadzieje że to jednak nie @ trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&

no niestety duży remont nas czeka bo już mamy wiekowy domek i niestety jest dużo do zrobienia :-( (a bez nowego ocieplonego dachu po prostu nie ma sensu robić czegokolwiek) a mieszkamy na poddaszu ale mam nadzieje że nam się uda to zrobić w tym roku
Męczy mnie jeszcze ogródek bo chciałabym taki fajny mieć skalniak którego nie trzeba pielić co tydz bo nienawidzę tego,
oj pracy jest dużo
 
Anabel - co do ogródka i roślinności to moj maz :D tez cuda wianki planuje i robi, ja lepsza z młotkiem jestem.
Mamy skłaniaki i rosną pieknie, kwitną rożnie, masz racje to świetny pomysł :)
 
Emenems dobra robota!!! :tak:pralnia jak się patrzy!
Kasik ależ zawirowanie liczbowe ;-) może powinnaś studiować numerologię? ;-)
Anabel zeszły rok też miałam meeeeeeeeega pechowy :zawstydzona/y: u Ciebie na szczęście już się to skończyło ;-)
Lena cieszę się, że się udało :happy2:

Co do mnie... Dziś byłam u gina. Okazało się, że lekarz chciał rozmawiać o nieudanym transferze, a ja myślałam że o infekcji
xconfused.gif.pagespeed.ic.9DSZ1U73wc.webp
Mówił, że był pewny że transfer się uda, bo zarodek był super, ja młoda, zdrowa... ale... to że miałam problem przy transferze (problem z dostaniem się do macicy), nieudany transfer i ciąża pozamaciczna zdecydowały, że otrzymałam skierowanie do szpitala na histeroskopie
xsorry2.gif.pagespeed.ic.r40qhAFmat.webp
A ja nastawiłam się na odpoczynek przed transferem a tu kurna szpital się kłania
xunhappy.gif.pagespeed.ic.QyObzRDnYh.webp
Wiem, że to w sumie dobrze, ale nie tego się spodziewałam. Dr powiedział, że nie chce "marnować" zarodka i dlatego najpierw histero.. eh...
Dziewczyny, jeśli któraś miała, czy mogłybyście opisać jak to wygląda od strony naszej, kobiecej?
 
Emenems no cudnie ten turkus fajny. Cos mnie brzuch pobolewa dziś ale zjadłam miseczke kapusty kiszonej to moze z tego ;p
Ja testuje dopiero w kwietniu ojoj nie mogę się doczekać
 
Kasik dziekuje za liste. Ale Ty masz pamiec do dat. Ja korzystam z funkcji 'przypomnienie' w telefonie.
Smerfeta moze i dobrze ze masz do zrobienia histeroskopie, bo jak sie cos robi to czas szybciej mija.
Lena ale sie ciesze ze bedziesz miala HSG w tym miesiacu.
Anabel to pracowity rok Was czeka.
Kasica jak sie czujesz?
 
reklama
witam witam:-)
kasik kochana jak ty to wszytko spamietujesz? Ja musze wszystko zapisywać;-)A i tak czasami zapomnę zapisac i wtedy już dupa..ale starość nie radość hi hi

smerfeta
ja miałam tylko laproskopię więc nie pomogę. Ale nie bardzo zrozumiałam czemu ci to zlecił. Bo chodzi o dostanie się do macicy?
ladybea też się bardzo cieszę że się udało jeszcze w tym cyklu, choc trochę mam pietra:-(lady ja jakbym była w ciąży to o tej godzinie chrapałabym jak suseł jeszcze:-)a ty już na nogach

queen gdzie jesteś? Czekamy na wieści...
pole ja naprawdę sie martwię to ciszą z Twojej strony:-:)-:)-(

anabel to życze siły na remonty, mnie to kosztowało kupe stresu. Ale jak się robi swoje gniazdko to inaczej i potem efekty są świetne;-)
emenems niezły układ ty od młotka a M od kwiatów. Nie mów jeszcze, że gotuje....Mam nadzieję, że jednakto nie są objawy na @ i jednak uda sie ta IUI i teraz zabierzesz się za remont pokoju dziecinnego, bo świetnie ci to wychodzi:-D
enni jak się czujesz ze swoja kropeczką pod sercem?
 
Do góry