reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Smerfeta mdlosci nie mialam i nie mam, w dzien tez raczej nie spie (moze 3razy w ciagu tych 4-ch m-cy). Ja biore lutke ale 100 i tylko 1 na noc i oojawia sie na wkladce ale nie to zebym czula wilgoc.
Kasik :( :mad: ;>
 
Kasik na szczęście okazało się że tak choć patrząc na tą receptą to wydawało mi się że nie... no ale cóż, nie znam się :happy2:
Ladybea to nic tylko w ciąży chodzić skoro tak dobrze ją przechodzisz :tak: oby tak dalej!!! dużo zdrówka dla Ciebie i dla Maluszka!!!
 
Smerfeta jak masz dobry kontakt ze swoim rodzinnym to możesz zanieść ksero zaleceń co masz brać i wówczas rodzinny wypisuje ze zniżką. Pytałam w aptece jak poznać receptę ze zniżką bo w ruryce o odpłatności był X a pani farmaceutka powiedziała, że laik nie pozna, z kodu kreskowego to wynika więc chyba dopiero w ich kompie można to sprawdzić.

Ladybea ciąża bezobjawowa to marzenie nie jednej kobiety, chociaż niektóre z nas marzą o mdłościach, omdleniach, nadwadze, leżeniem plackiem i wszystkimi innymi niedogodnościami oby się tylko udało. Zazdroszczę ale tak pozytywnie :-)
 
hej...
Beta negatywna,tego sie spodziewałam,skoro 3 testy ujemne wyszły,to czego mogłam sie spodziewac..??!!Okresu nadal nie mam i to mnie wkurza!!,bo już bym brałą Clo,a tak to dupa!!!!!!!!!!!!!Jestem wściekła!!
 
Hej Kobietki,

Kasik- przykro mi kochana Trzymaj się,

Dziewczyny a ja mam coś takiego, że rano ciężko mi jest się zebrać i prawie cały dzień czuje się jak bym miała zwymiotować ale tego nie robię, no i mam takiego lenia jakiego jeszcze długo nie miałam i po 22 odpadam.

Trzymajcie się Kobietki miłej soboty :tak:
 
reklama
A widzisz Kasik a ja wypatrywałam zniżki na recepcie w tym X a tu jednak nie o to chodziło
Kasica spokojnie, nie możesz aż tak się złościć na to że musisz poczekać kilka dni. Niestety tak to jest w tych naszych staraniach że musimy przywyknąć do czekania. To jest tylko kilka dni... a często niektóre z nas muszą czekać kilka miesięcy :(
Anabel czyli masz mdłości :)

Ps. buźki mi nie włażą... w ogóle to ostatnio ciągle wiesza mi się strona BB
 
Do góry