reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kasik bardzo mi przykro, przytulam ciepło.


kurde dziewczyny wpadłam w takiego doła, że nie mogę się wygrzebać. miałam w piatek lepszą chwilę kiedy kupiłam meble do kuchni do nowego domu, ale był to jeden wieczór, a wczoraj kiedy byliśmy już w tym domu to pomyślałam na cholerę nam ten duży dom było siedzieć w kawalerce, przynajmniej pustką nie zieje ehhh...
 
reklama
Kasik - tak bardzo mi przykro, przytulam mocno.

Kasica - niech już ta @ przyjdzie do Ciebie i zaczniesz nowy cykl z CLO - trzymam kciuki.

Miłego dnia dziewczynki.:-)
 
Kasik nie tego oczekiwałam,przykro mi bardzo.
Nie pytaj skąd, ale wiem, ze będziesz miała dziecko.
Tylko za jakies 10 miesięcy.
Jak myslalam, ze nie zdążę urodzić przed 40 to zawsze sie pocieszalam Monica Belluci czy jak jej tam. Lat 46 i śliczny dzidzius.
I dobrze kombinujesz. Trzeba trafić do najlepszych.
 
hej dziewczyny....witam sie w poniedziałek z kawką....
Do pracy na popołudnie mam.
Wczoraj po południu @ przyszła!!!!....około 16 więc to mam liczyc jako 1 dc??czy 1 dc to dzis jest???...pytam bo ja od2 dc mam brać CLO,i nie wiem czy dzis mam już wziąć,czy dopiero jutro..?!!
Zapisałam sie na wiytę do dr.na następny poniedziałek.Pewnie jak będzie robił usg będzie wiedział z jakiego jajnika będzie owulacja,no nie??!!Boże oby z tego "lepszego":tak:
kasik,dzięki za piosenke:tak::tak::tak:
 
Hej dziewczyny, witam się po małej przerwie, miałam bardzo zajęty weekend, nie miałam nawet chwili, żeby do Was zajrzeć.
Kasik, przykro mi... Całym sercem życzyłam Ci sukcesu... :-(
U mnie też trochę spadek nastroju... Jestem dopiero po antykach i tygodniu gonapeptylu, a już czuję duży wpływ tych leków na mój organizm. Chyba woda mi się zbiera bo mam wrażenie, że przez ten ostatni tydzień przytyłam o 2 rozmiary, w ciągu kilku dni ubrania zrobiły się na mnie za ciasne
a_frusty.gif
Na dodatek jeszcze piersi zaczynają mnie coraz bardziej boleć. I jakoś tak psychicznie też trochę podłamana tym wszystkim jestem. Ale wiem, że nie ma co się teraz mazać i użalać nad sobą, trzeba brnąć do przodu...
Kasica, mi kiedyś lekarz powiedział, że pierwszy dzień mam liczyć jeżeli @ przyjdzie do godziny 17, ale wiem, że niektórzy lekarze mówią nawet o godzinie 12. A o tej 16 to już tak normalnie się rozkręciła, czy dopiero plamiłaś?
 
reklama
Witam. Powracam na forum po długiej przerwie. Znowu zaczynamy walkę. Po wielu latach niepowodzeń postanowiłam podjąć kolejne kroki - inseminacja. Dwa dni temu miałam robioną inseminację na Polnej w Poznaniu. Co z tego wyjdzie, okaże się za dwa tygodnie. Nie liczę na cud, ale zawsze jakaś nadzieja jest. Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych testów! :)
 
Do góry