reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Yoanna nawet nie wyobrażasz jak bardzo chciałabym, żeby Twoje słowa się sprawdziły :zawstydzona/y: Ale pierwsze miejsce chyba przechwyci Agaawa :tak::tak::tak:Ja ze Smerfetą podzielimy się drugim ;-):-D Wrzucisz nam zdjęcie swojego skarba? Może nie na forum tylko w swojej galerii i dodaj nas do przyjaciół, ok? Chyba Twoje szczęście daje Ci popalić skoro nie możemy się doczekać relacji z porodu ;-):-)

Madziulka poszukaj kliniki, która ma jeszcze fundusze skoro nie chcesz czekać, wbrew pozorom w wielu klinikach są wolne miejsca. Tak więc trzymam kciuki, żeby udało się zapisać jak najszybciej :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziulka tak się troszkę obawiałam, że mogą być kolejki :zawstydzona/y: Przemyśl jeszcze czy nie warto poczekać. A może masz jeszcze inną klinikę na oku? Bo rozumiem, że nawet nie zarejestrowali Cię?
Agaawa jeśli mogę, to również polecałabym Ci betę hcg skoro masz takie hocki klocki z testami. Jakkolwiek wybierzesz, mocne kciuki trzymam albo za piękną betką albo za ciemniejące II
Queen ja również bałam się ciąży mnogiej ale też boje się, że w sztucznych warunkach ewentualny drugi zarodeczek nie przeżyje. To są trudne decyzje i tak jak pisałam, pomyślę o tym gdy będzie na to pora
Kasik to dobrze że na relanium da się pracować
:tak:
 
Smerfeta kochana jakie super wieści przeczytałam, masz 2 maluszki:):):) gratuluje i trzymam kciuki żeby pięknie się rozwijały:)

Agawa oby te dwie kreseczki nie były fatamorganą :tak::-D tylko realną ciążą:) pędź jutro na betę za którą trzymam kciuki aby była mega wysoka;)

Dzisiaj spotkałam koleżankę której dawno nie widziałam. Patrzę a ona z wózkiem, nawet nie widziałam że była w ciąży. Ma 37 lat i urodziła 2 dziecko po 15 latach, a starała się 7 lat o drugie. Nie biegała po lekarzach bo nie miała az takiego parcia na drugie no i w ogóle się nie spodziewała że kiedyś zajdzie jeszcze, a tu taka niespodzianka;)
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobietki,

Smerfeta- super wieści, teraz kciuki za dalszy ciąg &&&&&&&&

Agaawa- ja testowałam w dniu spodziewanej @ co było jednocześnie 14 dni po iui i nawet cienia cienia II kreski nie zobaczyłam, ale temperatury sobie nie mierzyłam więc nie mam porównania a że była to sobota to poczekałam do pon i poszłam na bete.
Także &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dziewczyny ale jestem ostatnio zakręcona normalnie jeszcze nigdy tak nie miałam takie błędy czasem robię, że masakra czytam bez zrozumienia, zapominam :-D
 
O tak, mózg w ciąży, okrutna przypadłość ;-)
Kasik, zdjęcia spróbuję wrzucić w weekend. Tyle to trwa wszystko, bo jest jak mówisz... Ale damy radę ;-)
Nie mogę się doczekać kolejnych dobrych wieści od Was :-)
 
dziewczynki witam wieczorowa pora
Zniknęłam na chwile i sporo mi zajęło czytanie co u Was. :-)
kasik, smerfeta bardzo się ciesze, że wszystko dobrze się układa. Jesteście już tak blisko upragnionego szczęścia. Trzymam mocno kciuki za Was kochane. Kasik ty na tym relanium to musisz być czadową pracodawczynią. Mojej przełożonej ktoś mógłby przepisać w dużej dawce;-)
Dziewczynki nie dam rady dzisiaj odpisać wszystkim, padam bo w domu mam mały szpital. Synek z ferii wrócił chory. Od wtorku jesteśmy na zwolnieniu lekarskim bez kompa...:-(do tego sama się nabawiłam zapalenia pęcherza. Byłam u ginekologa bo myślałam, że to jakieś zapalenie przydatków czy coś w tym stylu. Boli mnie brzuch na dole i plecy bardzo, a tu się okazuje, że to pęcherz. Teraz mam jakieś plamienia od 2 dni a @ mam dostać dopiero w niedziele więc może przyjdzie wcześniej. Dobrze by było bo w końcu 14dc nie był by na weekend. Kuruje się i jakoś na początku marca wizyta i zobaczymy czy przy tym zapaleniu coś uda mi się wyhodować no i oczywiście zawalczę o moją drożność.
agawa oby 2 kreseczki potwierdziła wysoka beta i nie zwlekaj z wiadomościami dla nas
ewciak, ladybea dzięki, że o mnie nie zapominacie:-):-):-)
dobranoc kochane jutro już weekend więc napisze na pewno
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki!

ja wlasńi wyszłam do domku, wróciłam z Wawy, ledwo zyje. Dziekuje, ze tak bardzo we mnie wierzycie, aż nadziei nabralam:)) hehe...

Musze napisać jeszcze raz dla jasności. W mojej klinice, w drugiej połowie cyklu bierze sie OVITRELLE co trzy dni. Ovitrelle to czysta postać bhcg. Ostatnia dawkę brałam w niedziele wieczór, prawie w nocy. W zeszłym cyklu tez brałam ovitrelle. I po ostatniej dawce na 3 dzień miałam normalne II, następnego dnia bledziutka. W tym cyklu wiec zrobiłam test na 4 dzień, na razie jest druga kreska, jak jutro sciemnieje, to dopiero jest sens robic bhcg z krwi. Jesli zaś jutro bedzie prawie niewidoczna, czyli jeszcze zblednie, to nie ma co wydawać kasy na bete z krwi.

uciekam spać. Buziaki, milych snow!
 
Hej!

Mam 3 maluszki!!!! :-) trzeci leniuszek postarał się jeszcze ;-) Dwa maluszki są klasy AA a ten trzeci słabszy. Jutro mam transfer jednego maluszka :-D

Agaawa kciuki za tescik, niech ładnie pokaże dwie kreseczki!!!

Dziewczyny dzięki Wam za kciuki i za miłe słowa :-) jak widać pomogły :-)
 
reklama
Do góry