reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Hej kobietki!
Ohoho! Zostawiam Was na chwilę, a tu takie rzeczy się dzieją! Widzę, że mnie parę super wydarzeń ominęło - Kasik i Smerfeta, dziewczyny cieszę się ogromnie razem z Wami!! Kasik, jak tam Ci z maluszkami "w domku"? :happy: Smerfeta, kiedy transfer? Ale faaaajnie.... :-)
Ja jestem po kolejnej wizycie u doktorka (jestem z niego naprawdę niesamowicie zadowolona, teraz już nie zamieniłabym go na żadnego innego), za kilka dni zaczynam nakłuwanie gonapeptylem. Gonię Was dziewczyny... :happy:
Buziaki dla Was wszystkich!!
 
Hejka!
Spieszę donieść, że z 3 komóreczek zapłodniły się aż 2 :-D:-D:-D oby tak jak u Kasik pięknie się rozwijały... teraz dopiero zacznie się stres :zawstydzona/y: Moja mama już liczy na bliźniaki ;-)

Queen wczoraj byłaś w Gamecie? Kurka szkoda że nie wiedziałam bo pewnie się mijałyśmy :-(
Enni też mam nadzieję, że zmiany były niegroźne. Mi się zrobiły 2 po depilacji ale mam nadzieję, że nie są groźne... no przynajmniej na groźne ani mi ani mojej siostrze pigule nie wyglądają

Miłego dnia Dzieweczki ;-)
 
Smerfeto super wieści,teraz zaklinamy zeby dalej szło im tak dobrze.
Kasik a Ty jako ciężarna mam nadzieje zaczniesz sie dobrze prowadzić...przestaniesz byc pijaczka,przestaniesz tancowAc do białego rana i zakupoholizmem skończysz wreszcie... Choc z tym ostatnim to pewnie dopiero zaczniesz:rofl2:
 
Smerfeta - to świetne wiadomości, trzymam ksiuki, aby dalej wszystko szło, jak z płatka.

Kasik - uważaj na Siebie i Twoje dwa skarby :)

Ladybea - a Ty kiedy teraz do Naszego dr się wybuerasza? Pytam, bo ja za jakieś 2 tygodnie będę tam częstym gościem pewnie ( co 12 godzin ), więc możliwe, że będziemy razem w poczekalni czekać

Agaawa - Ty możesz dzisiaj śmiało testować, no chyba, że czekasz jeszcze kilka dni dla pewności.Daj znać co u Ciebie, mam nadzieję, że żadnych objawów zbliżającej się @ nie ma.

Queen
- goń dziewczyny, goń i jak najszybciej dołączaj do grona ciężarnych kochana.
 
reklama
Smerfeta tak bardzo się cieszę kochana, nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo:tak::-):tak::-):tak:Czyli dalej idziemy łeb w łeb i z forumowych bliźniaczek będą dwie bliźniacze ciąże jak nic :tak::tak::tak: A myślisz, że mogą Ci podać 2 zarodki? W sumie 35 lat jeszcze nie masz ale może inne okoliczności o tym zadecydują. A Ty byś chciała 2? Trochę strach zostawiać jednego do mrożenia bo wiadomo jak to jest, czasami mogą nie dotrwać albo nie przetrwać rozmrażania więc 2 na raz chyba jest lepszym rozwiązaniem. Tak sobie myślę, że 2 trony ciężarówek już są co prawda zajęte przez Anabel i Ladybea ale kto powiedział, że nie można zwiększyć wakatów? ;-):-D Transfer masz w poniedziałek?

Pole wyszalalam się już za wszystkie czasy i wcale nie będzie mi tego żal ;-):-D Mój M się cieszy bo mówi, że zaoszczędzimy na taksówkach, ja nie będę piła to będę prowadziła jak gdzieś pojedziemy na jakąś domówkę. U nas najbliższa impreza na 8 marca bo z 28 lutego już zrezygnowaliśmy więc do tego czasu już się wszystko roztrzygnie. Z zakupami to nie obiecuję jak będzie, jeden nałóg chyba mogę zostawić??? ;-):-D Tylko się ze mnie nie śmiej ale przykleiłam sobie 2 plasterki na brzuchu, żeby dzieciaczki ładnie się do mnie przykleiły :zawstydzona/y: Jeden z Tygryskiem czyli kiciusiem takim jak Twój a drugi z Kubusiem Puchatkiem :-D

Queen goń nas goń, zapowiada się spora liczba ciężarówek w najbliższym czasie :tak::tak::tak:

Ja jestem na relanium więc czuję się trochę zakręcona, uśmiech nie schodzi z twarzy aż się pracownice dziwią ;-):-D Oczywiście jestem w pracy ale wiecie jaka to praca u siebie, fotel, komputer, śniadanko, necik, nie jest źle. Później wyjdę z psem na krótki spacerek bo co prawda ciepło jest ale jakoś soś się sączy z nieba;-) I może wrócę wcześniej do domu, tzn tak po 17-tej. Chyba zadzwonię do Invicty bo mam 2 sprzeczne informacje: najpierw miałam w wytycznych, że pierwsza weryfikacja w sobotę, teraz napisali mi, że w poniedziałek. Ponadto w jednej rozpisce mam, że relanium mam braź 4 dni a w drugiej, że 3 i bądź tu człowieku mądry :confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry