reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Enni kochana nie martw się, widocznie tak miało być. Ktoś tam na górze dał Wam jeszcze czas. Może w między czasie ktoś jeszcze wypadnie z kolejki i wtedy już na pewno się załapiesz. A jak nie to kwiecień już niedługo, luty krótki, zaraz marzec i będziesz miała super świąteczny prezent w kwietniu :tak::-):tak:
 
reklama
Dzieki Kasik, no kurtyna nie umiem sobie podarować, zawsze tel noszę przy dupsku a dzisiaj wyjątkowo zaostawiłam w łazięce bo wstawiałam pranie, a właśnie nawet do kibla z tel idę heheheh :)) Muszę się otrząsnąć i nie myśleć o tym bo fioła dostane.:-) a Tobie zostało jeszcze parę dni do testu, ściskam mocno &&&&&&& :)
 
Widze ze po klika IUI dziweczyny macie, dlaczego to nie wychodzi. ja glupia mialam nadzieje ze uda sie za pierwszym razem bo w sumie jest ok maz tez ok to mialam taka nadzieje
 
reklama
Milena u góry strony jest ankieta, z której wynika, że na 35 głosujących 4 udało się za pierwszym razem. To zależy jaki jest problem. Dla niektórych z nas IUI nie jest skuteczne i jak widzisz podchodzimy do ivf a i to nie zawsze skutkuje. Najgorsza jest niepłodność idiopatyczna czyli niewiadomego pochodzenia bo to jak walka z wiatrakami, jak znasz wroga to z nim walczysz a jak nie możesz go zdiagnozować to jest najtrudniejsze. Często problemy z płodnością leżą w naszej głowie, wiele osób mówi, żeby wyluzować, odstresować się i wtedy się uda. Ale weź tu wyluzuj jak nie monitoring, leki na czas, mierzenie temperatury itp. ;-) Jak widać nie zawsze to skutkuje ale cuda się zdarzają. Są na forum dziewczyny, które przygotowywały się do IUI a zaskoczyły naturalnie a na in vitro są też takie, że już przygotowywały się do ivf a naturals je zaskoczył. Tak więc nigdy nie należy tracić nadziei i walczyć aż do upragnionego celu. Sama osobiście znam dziewczynę z mojego miasteczka, która ma już dwójkę dzieci z IUI i każde za pierwszym razem. Życzę Ci, żeby u Ciebie trafił się naturalsik lub pierwsza IUI się udała i żebyś szybko przeniosła się na forum ciężarówek :-)
 
Do góry