reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
hej...
smerfeta,kasik,Agaawa,&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymam za was kciuki!!!!!Agaawa,a może zrób test z krwi co??,będziesz na 100 % wiedziała co i jak...a teraz to takie domysły!!!!
Dziewczyny bardzo sie cieszę,że jesteście po transferze!!!:tak:kasik,smerfeta,teraz trzymam kciuki,żeby wszystko ,pieknie się rozwijało!!i dzieci zostały z Wami!!!:-)
U mnie bieganina od kilku dni,ostatnio pracuję po 12 godzin,mężuś też.Elektryk zakłada nam halogeny,kontakty i ju z nasze mieszkanko prawie gotowe!!.No wiadomo jeszcze umeblowanie ....
 
Smerfeta i mnie jednak przegoniłaś :tak::-):tak: Fajnie bo będziesz miała 2 mrozaczki, czyli rodzinka zapowiada się 5 osobowa :-) Gratuluję kochana :tak::tak::tak: Już zaczynam trzymać kciuki za jutrzejszy transfer. A 2 pozostałe będą trzymali do blastki?

Agaawa idź na betę, po co się dodatkowo stresować :tak:

Do mnie wczoraj odpisał doktorek, mimo, że jest na urlopie :-) Zalecał odstawienie suplementów ale Bromergon mam brać do potwierdzenia ciąży i trzyma za nas kciuki, to bardzo miłe :-) :tak::-)
 
Lena - cały czas pamiętamy o Tobie. Teraz razem czekamy na @, ja nigdy dotąd nie miałam takich obaw, jak Ty, że ten dzień wypadnie w okolicach weekendu - tak teraz się martwię tym bardzo i mam wielką nadzieję, że @ się postara i przyjdzie najpóźniej w niedzielę.

Ladybea - skoro wizytę masz dopiero w marcu to się nie spotkamy w poczekalni tak szybko:( Rośnij kochana i odpoczywaj.

Agaawa - dziwna sprawa z tymi blednącymi kreseczkami, może jednak jest jeszcze nadzieja.

Kasik - to na prawdę miło z jego strony, oby wszystko nadal się ak ładnie układało:-)
 
Smerfeta slicznie;))) gratuluje;)

A ja jestem mega zła patrzę 2 połaczenia nie odebrane, dzwonili z Polnej!!!! nie słyszałam kurde;((( nie mogę się teraz tam dodzwonić;( zadzwonią jeszcze czy wezma kogoś innego na moje miejsce.... dosłownie ryczeć mi się chce;9
 
Zajeb.... dodzwoniłam się do poznania, miałam przyjechać na stymulację, ale że nie odbierałam w moje miejsce już zadzwoniła po inna osobe no i jestem na kwiecień;((( dzisiaj nie zasne a mogłam już zaczynać, że ja tego tel nie słyszałam!!! nie podaruje sobie tego;(
 
reklama
Powiedziała że jakaś pacjetka im wypadła bo miała torbiel i dzwonili po mnie, no ale jak nie odebrałam to wzięła kogos innego z listy, ide się pociąć:((((((((((((((((
 
Do góry