reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kasik mój dr raczej nie poda mi 2 zarodków (już kiedyś o tym z nim rozmawiałam przy wypełnianiu papierów do ivf). Sama nie wiem jak bym chciała, boje się póki co nawet o tym myśleć, boje się zapeszać :zawstydzona/y: Transfer mam planowany w 3 dobie, czyli w sobotę na godz 13. Widzę, że relanium to całkiem dobra sprawa, skoro aż tak poprawia humor :-D
 
reklama
Cześć!

Ja dzisiaj zrobiłam testa, ale wyszły mi dwie meeeega blade kreseczki. Ale w tym samym dniu cyklu w zeszłym miesiącu tez tak było. Jutro będę powtarzać test. Jak sciemnieje to pójdę na bete. Ale sie nie ludze, bo dzisiaj drastycznie temperatura spadła.
 
Agaawa, no nie wiem co myśleć o tym Twoim teście. Mi to się zawsze wydawało, że 2 kreski, choćby bladziutkie, to jest sukces i koniec. Ale skoro mówisz,że w poprzednim cyklu też tak miałaś to nie wiem... Na pozostałości po zastrzyku na pekanie, który pewnie miałaś to już raczej za długo... No ciekawa bardzo jestem co z tego wyniknie, zaciskam kciuki!
Jeśli chodzi o liczbę podawanych zarodków to ja z racji tego, że podchodzę płatnie, a nie z refundacją, mogę sama o tym zdecydować. Rozmawialiśmy o tym z lekarzem, mój mąż chciał, żeby podać 2 bo to oczywiście zwiększa szanse, ale ja się strasznie boję, w końcu nie przypadkiem każdą ciążę mnogą określa się ciążą podwyższonego ryzyka. Pewnie, że chciałabym maksymalnie zwiększyć szanse na to, żeby został ze mną chociaż jeden maluch, ale z drugiej strony raz już poroniłam, nie chciałabym w żaden sposób dokładać jakiegokolwiek ryzyka. Doktorek raczej też namawia nas na 1 zarodek, z tych samych powodów więc raczej będzie 1. Zresztą to i tak nie wyklucza bliźniaków, zwłaszcza, że w rodzinie mojego męża zdarzały się bliźniaki więc jest trochę genetycznie "obciążony".
 
Joanna i ja oddałysmy wakaty w tym roku, a ciaze wcześniejsze, wiec dziewczyny wcale sie w kolejkę nie wepchnely. Jakieś tajne układy miały w innych miejscach;)

Kasik z zakupoholizmem przepadłas niestety. Ja nie lubię zakupów, a przy dziecku jak nie kupie codziennie kilku ubranek to jestem chora:rofl2:
Doszło do tego, ze dziecko nie ma 2 miesięcy, a ja na 2 latka kupuje, bo mi sie podobają. Wiec Ty...przepadłas:-p

Dagna ​Ty tu zagladasz czasem?
 
Kasik zgadzam sie z Pole ja zaszlam w ciaze zanim dziewczyny urodzily wiec powiedzmy ze moja ciaza to taki dodatkowy wakat.
Ewciak ja mam wizyte 26.03 a potem pewnie za miesiac wiec raczej sie nie spotkamy pod gabinetem.
 
Smerfeta pracować nawet się da przy relanium, oczywiście zależy kto ma jaką pracę ale tak jak ja to spoko. Tylko po zaopatrzenie kwiaciarni jak będę jechała to wezmę M bo chyba prowadzić auta nie można no i dźwigać też nie bardzo ;-)

Pole oddaję Ci zasłużony tytuł zakupoholiczki z lekką ręką a co tam, po relanium to ze mną jak z dzieckim, na wszystko się zgadzam :-D
 
W końcu się dodzwoniłam no i tak jak myślałam, ktoś popełnił błąd i wszystkie pacjentki, które miały wczoraj transfer mają złe daty weryfikacji :wściekła/y: Powinno być w 3, 6 i 10 dpt :tak: Bromergon, relanium, omega 3,6,9, Q10 mam brać do 1 weryfikacji czyli do soboty :-)

Agaawa zawsze myślałam, że testy mogą się mylić ale w drugą stronę bo są za mało czułe a tutaj 2 kreski to na chłopski rozum coś z tego powinno być. Tego Ci życzę z całego serducha :tak::tak::tak: Nie stresuj się testem tylko pędź jutro na betę.
 
Witajcie Kasik, Smerfetko mega mocne kciukasy za Was i Wasze dzieciaczki.
a ja dzisiaj się dowiedziałam, że do końca czerwca nie prowadzą zapisów z powodu braku funduszy. Czyli jak szczęście dopisze to dopiero sierpień lub wrzesień. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( nie dam rady tyle czekać:-(
 
reklama
Zgadzam się w pełni, nasze miejsca wciąż do wzięcia ;-) Tzn. jedno rozumiem Kasik zajmuje właśnie, drugie jest :-)
Smerfeta, trzymam kciuki za Twoje zarodki i udany transfer &&&&&&&
Kasik, tak czułam, że masz plasterki, super, kciukasy
Agaawa, tak jak dziewczyny mówią, pędź na betę. Trzymam kciuki &&&&&&&
 
Do góry