reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
czesc dziewczynki
kasik36 ma nadzieje, że to tylko ze stresu masz takie odczucia i nic sie tam złego nie dzieje.Kasik ja nadal jestem zielona jesli chodzi o ivf. Czytam i próbuje się dowiadywać ale nie do końca to ogarniam.
majka trzymam kciuki za histeroskopie i kto wie może to duzo pomoże i przyspieszy zafasolkowanie:-):-):-)
magdaM dobrze ze masz taka dobra duszę przy sobie, która tak bardzo Cie kocha i daje siłe. Z taką osoba przy sobie można
walczyć aż do skutku;-)
ewcia ja chyba nadal w Kielcach na nfz i spróbuje wymusić od lekarza hsg, ale jeśli znowu mi powie,że nie ma takiej potrzeby to zrobie prywatnie w gamecie i tyle.

bziunia ty ta rozmowe kawalifikacyjna masz w gamecie w Kielcach?
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za kciuki, to już jutro :-) Tyle nadziei ale też obaw w mojej głowie, że muszę czymś dzisiaj zająć myśli. Chyba porobię kompozycje walentynkowe w kwiaciarni, to mnie odstresuje :tak: Lewy jajnik nadal czuję więc jajcory chyba jeszcze są na miejscu :-D
 
Lena - nie rozumiem dlaczego lekarz nie chce Ci dać skierowania na hsg, mój gin od razu jak tylko stwierdziliśmy że podchodzimy do IUI to powiedział, że pierwsze co musze zrobić to hsg bo jeśli coś jest nie tak to lepiej wiedzieć od razu...walcz dzielnie :tak:

Jutro ta cała histeroskopia, a ja staram się myśleć jak najmniej, choć co chcę zająć się czymś w pracy to i tak zaraz myśli wracają... najchętniej to bym poczytała książkę, wtedy mogłabym zagłębić się w jakieś inne historie...ale cóż praca wzywa ;-)
 
Lena ja pamiętam swoje początki z IUI i mój doktorek zalecał już przed pierwszą IUI hsg ale nie było miejsc na ten cykl w szpitalu a chciałam na nfz więc zaproponował, że albo czekamy jeden cykl albo podchodzimy do IUI bez hsg ale decyzja należała do mnie. Ja co prawda podeszłam bez hsg a w następnym cyklu zrobiłam drożność, niestety to nic nie dało bo widocznie nie tutaj tkwił problem.
 
majka mi nie chcą robić bo miłam 10 latemu laparoskopie i zaraz w pierwszym cyklu zaszłam w ciąże naturalnie. Uważają więc, że sa drożne i nie ma na co wydawać państwowych pieniedzy, a ja po konsultacji z lekarzem z Białegostoku chce zrobić, bo takim okresie mogło się wiele zmienic. Nie chce robic IUI w ciemno, szkoda by było wszytkich tych mojich nerwów gdyby okazały się niedrożne a wszystkie IUI bez sensu.
kasik36 jutro piekny dzień, trzymam mocno kciuki i czekam na relacje:-)pewnie chciałabys żeby bylo już jutro;-)
 
Ostatnia edycja:
Lena dokładnie po takim czasie mogło się coś zmienić...przecież nie musi być tylko niepłodność pierwotna ale i wtórna...ci lekarze to tak się martwią o te państwowe pieniądze, a jak patrzę ile miesięcznie idzie z mojej pensji na te wszystkie składki - nie mówiąc, że pracodawca też jeszcze płaci za każdego pracownika to mnie krew zalewa :angry: a jak chcę coś zrobić w ramach państwowej służby zdrowia to od razu jest problem, a to trzeba czekać, a to jak w Twoim przypadku lekarz nie widzi sensu...a tak naprawdę pracuję już kilkanaście ładnych lat, a tak naprawdę dopiero teraz pierwszy raz przy hsg korzystałam z NFZ, generalnie to nawet z głupim katarem idę prywatnie, bo przerażają mnie te terminy...ale to temat rzeka więc już kończę bo nie chcę sobie ciśnienia podwyższać ;-)
 
Lena przez ten czas mogło się dużo zmienić, przecież to badanie nie jest raz na całe życie :confused: A ja najbardziej chciałabym już być po pozytywnej becie a nie po punkcji ;-):-D

Informacja dla dziewczyn, które korzystają z obserwacji cyklu na enpr.pl 16.02.2014. serwis zostaje zamknięty, nie wiem dlaczego. Proponują zmianę na serwis 28 dni ale on jest płatny!!! :szok:
 
Dziewczyny zgadzam sie z Wami co do sluzby zdrowia-MASAKRA ;>
Kasik uwierz mi ze pozytywna wysoka beta przyniesie ze soba inne obawy, ale najlepiej przekonaj sie sama.
 
reklama
kasik, ladybea wiecie co, moja pierwsza ciąża niby była lekkim zaskoczeniem po tej laparoskopii i była też taka wyczekana i wypragniona ale jakoś podchodziłam do tego inaczej niż dzisiaj. Wtedy to byłam poprostu w ciąży i sobie mówiłam moge wszytko przecież to nie choroba. (wiadomo oprócz % itp) Chociażby... w lecie pojechaliśmy na mazury na żaglówkę i skakałam na główkę w 6 miesiacu ciąży, łaziłam po górach itp Teraz bym tego nie zrobiła. Teraz mając 36 lat na karku wszystkiego bardziej się boje.
Często myślę a co jak będzie chore..boje się tego bardzo i teraz pewnie bym na siebie dmuchała i na wszystko uważała.

Dziewczynki uzywacie testów owulacyjnych? Jaka firma jest wiarygodna?
 
Ostatnia edycja:
Do góry