reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Bziunia na wizycie kwalifikacyjnej i rejestracyjnej musieliśmy być oboje więc przygotujcie się na to. A nie możecie ustalać wizyt późnym wieczorem, jak M wróci z pracy, żeby nie musiał brać urlopu?

Smerfeta powodzenia w walce o kasę za badania które powinny być bezpłatne ;-):-D
 
reklama
hej!!
Anabel,to ci super nowiny:tak:GRATULUJE!!!IUI była zrobiona w idealnym dniu dla was!!super bardzo sie ciesze,że sie udało!!!:tak: Trzymam kciuki za mocny przyrost betki:tak:
My dziś na wizycie byliśmy.............i wyszłąm z niej nieco załamana:-:)-(,dr.obejrzał na płytce droznoćś i powiedział,że prawy jajowód mu sie nie podoba:-:)-(e z lewego od razu super kontrast wypływa,a prawy najpierw tak jakby "napompowywał "się,i dopero potem wypuszcza kontrast....powiedział,że niby jest drożny bo płyn wyleciał,ale nie tak wygląda jak powinien...powiedział,że wyglada to mu na początkującą endometriozę:-:)-:)-(...ja oczywiście sie poryczałam tam,bo jakby inaczej??!!!!!!całą ja!!!!...zastanawiał sie co dalej i ustaliliśmy,że podejdziemy jeszcze raz do iui.....powiedział,ze iui zrobi wówczas gdy owulacja będzie z tego "lepszego"jajnika,bo ja z tego co jest z nim cos nie tak,to nie zrobi,bo to nie będzie z sensem,owulka musi być ze zdrowego jajnika...Powiedział,ze moze jeszcze 1-2 iui,a jak nie wypali to nad in vitro musimy sie zastanowić..??Powiedział,że według niego sa 3 podejrzenia braku ciązy...budowa anatomiczna moja(ten jajnik),moja prolaktyna i czynnik meski,czyli nasienie męża,które za świetne to nie jest..raz jest dobrze,a przy kolejnym wyniki jest gorzej:-(.Powiedział,ze to według niego sa takie powody....
Mi przepisał Bromka,bo mi sie skończył i Clo,które mam brac od 2 dc
Mąż ma brać Androvit,Vit E,Koenzym q10,Karnityne
Dziewczyny jestem jakas podłamana po tej wizycie:-:)-(...aaaadr.powiedział mi,że nie ma co sie załamywać i płakac,nic nie skresla nas z bycia rodzicam,mamy o co wlaczyć i trzeba,a ja mam sie uspokoić i wziąsć sie w garśc...
Jestem smutna i to na maxa.....
Magda
.....ja też tak jak Ty ,skupiam sie na remoncie i jego wykończeniu.....
A,czy wasi mężowie brali jakieś witaminki,leki na poprawę jakości nasienia itd??
 
Ostatnia edycja:
Kasica ja tez droznosc mialam w piatek a potem we wtorek bylo przytulanko i kto wie czy nie wtedy wlasnie zolnierzyk trafil dobazy, wiec prosze sie brac do pracy. Kasik ale ze mnie gapa - faktycznie pisalas o terminie punkcji. Lena brzuch bez zmian,a nawet 1,6 brakuje mi do wagi jaka miala kiedy dowiedzialam sie o ciazy. Smerfeta &&&&&& Pakiet fluidkow ~~~~~~~~ dla potrzebujacych.
 
Smerfeta lekarz oprócz FSH i AMH kazał nam zrobić jeszcze HBS,HCV,HIV,WI,CHLAMYDIE i grupe krwi i pani w recepcji mi powiedziała,że te badania zrobią nam jak przyjdziemy podpisać dokumenty na wizycie rejestrującej już w ramach programu.

Kasik
mój M pracuje w delegacji więc do domu przyjeżdża tylko na weekendy,więc nie bardzo jest jak ustalić wizyty,żeby on nie brał urlopu:no:
 
Bziunia te badania ( HBS,HCV,HIV,WI,CHLAMYDIE) spokojnie możesz robić będą na antykach

Kasik
nic nie wskórałam... trza rozmawiać z doktorem, ale on jest uparty w te klocki... nic no, ja już zapłaciłam, ale mam nadzieję, że inne dziewczyny nie dadzą się. Mimo wszystko zapytam doktora jak to jest, ale wiem że niewiele mogę zdziałać a nie chce mi się kłócić

Kasica
nie wiem jak jest lepiej... czy znać przyczyny takie jak Twoje i tu wiemy, że szansą dla Ciebie może być iui, czy raczej bujać się tak jak m.in. ja, gdzie wszystkie wyniki mamy super i tak na prawdę nie wiemy z czym walczymy...? Głowa więc do góry! I na Twoim miejscu zrobiłabym badanie na Ca125 bo mi też potrafili wmawiać endometriozę a badanie wykazało, że jej nie mam
 
Ostatnia edycja:
Kasica musze sie odnieść do Twojego postu, bo aż mnie zmroziło. A ze chodzimy do tej samej klińiki to sie niezłe zdziwilam. Jak ja byłam na pierwszj wizycie w listopadzie, to dr tez oglądał moje HSG. I powiedział dokładnie to samo! No o endometriozie nie wspomniał, ale tez stwierdził, ze u mnie to sa warunki anatomiczne. I tez ze prawy jajowod jakiś nie taki, bo ma zaokraglenie i jakby rozszerza sie w jednym miejscu, tworzy sie taki bąbelek. Ale jest drożny. No i wszystko pięknie, alerzypomnialam mu, ze juz dwa razy przecież w ciazy byłam, wiec to chyba bardzo mało prawdopodobne, ze to sa powody anatomiczne. I nagle dr zmienil zdanie. !!! ... I teraz przy stymulacji miałam 2 duże jajeczka z prawego, a jedno duże z lewego jajnika. Wiec pięknie sie sprawiły jajniki. Naprawdę nie wiem co mam myśleć o tej Twojej wizycie. Kochana nie podawaj sie, wszystko bedzie dobrze, musisz myśleć pozytywnie. Moz zrób to badanie, o którym mówi Smerfeta. Ja nawet nie wiedziałam, ze takie badanie jest. Wpisuje sobie je na listę do zrobienia.

acha i moj mąż tez dostał w zaleceniach te witaminy, łyka juz od grudnia. No nie zaszkodzą chyba te witaminy. Pamiętaj tylko, ze L-karnityny nie wolno lykac długi czas w dużych dawkach, bo bardzo szkodzi na wątrobę. Trzeba co jakiś czas próby watrobowe sobie robic.

a mnie minęły wszystke objawy. Jedynie co to chodze ciagle zła jak osa. Mąż mówi, ze nie moze ze mną wytrzymać. :))

milych snow Dziewczynki!
 
Bziunia super masz lekarza , mój powiedział , że mamy zrobić badania i przyjść z wynikami na wizytę kwalifikacyjną :wściekła/y:

A AMH kosztuję 150 zł , natomiast mąż ma zrobić seminogram i SCSA , które 360 zł kosztuję :szok:
Widzę ,że mój chyba twierdzi , że bardzo , bardzo bogatych ma pacjentów . Niby na czasie mu zależy i chce jak najszybciej zacząć stymulację itp. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
A z moim samochodem okazało się , że coś z pompą paliwa prawdopodobnie , w każdym razie to pierdułka raczej nie jest , tyko grubsza sprawa. i dziś znów busem do pracy, wczoraj i przedwczoraj nawet nie można było przejść , bo tyle policji u nas (m ieszkam koło zk w Rzeszowie).Całą noc miałam policję na wjeździe , byłam chroniona haha

Paplam o głupotach , więc życzę miłego i owocnego dnia
 
Magdo weszłam i przeczytałam te przykre wiadomości. Wiesz ja mam nieporządek w hormonach wiec na przemian sie zalzawilam i przeklinalam. Ciezko mi sie czyta takie wiadomości jak wiem,ze było tak blisko. Przytulam i mam teorie,ze dziecko chce miec domek urządzony na tip top i wtedy sie zdecyduje:-)

Anabel a dla Ciebie gratulacje i zeby wszystko przebiegało tak jak powinno. Super,ze tak niespodziewanie dzieciaczek postanowił,ze wbrew temu,ze nieoczekiwany przez wątpiąca mamusie postawił na swoim.

dla kochanych Symulantek czy Stymulantek kciukasy
Madziulka ​w epicentrum zła mieszkasz;)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki,

Wchodzę na forum, a tam tyle dobrych wiadomości, aż miło poczytać od razu człowiek ma nadzieję, że jemu też się udaJ

Anabel - GRATULUJĘ SERDECZNIE – ale Ci się udało, za pierwszym podejściem, pozazdrościć. Trzymam kciuki, aby wszystko było w porządku.

Kasik 36 – data w sam raz na seksik J Musi być dobrze w takim dniu. POWODZENIA. Dziękuję za pocieszenie, tak widocznie musiało być, że tym razem wcześniej oku była. Ale i tak się cieszę, że w ogóle była, bo tak jak pisałam w tamtym roku przez 6 miesięcy miałam problemy z pękaniem, teraz pękają same bez problemu.

MAGDAm33 – TAK BARDZO MOCNO TRZYMAM ZA Ciebie kciuki, jesteś taka silna, że musi być Ci to wynagrodzone. Naprawdę zasługujesz na to, aby wreszcie Twoja droga zakończyła się upragnionym szczęściem.

Ladybea – jak tam brzuszek, pewnie cieszysz się z niego każdego dnia – trzymam kciuki za maleństwo.

Lena78 – ja też po tym straconym cyklu czekam teraz na @ z niecierpliwością – myślę, że powinna przyjść ok. 23-24 lutego, więc podobnie, jak u Ciebie. Także kolejne podejście do IUI będziemy robiły mniej więcej w tym samym czasie.

Agawa – zaciskam mocno kciuki i czekamy na wynik, ale skoro pękły to musiał któryś zaskoczyć na pewno.

Queen – dziękuję za miłe słowa.

Balonikowa, Bziunia – nie poddajemy się i walczymy dalej – musi się Nam wreszcie udać.

Miłego dnia dziewczynki życzę.
 
reklama
Cześć dziewczynki :)

Tyle się tutaj dzieje że szok :tak:

Kasik super dzień na takie działania :-)
Anabel jeszcze raz gratki, wiesz jak ja się cieszę że Ci się udało :tak: niech dzidzia rośnie zdrowo

A u mnie też ważny dzień w piątek bo idę na histeroskopię, @ przyszła o czasie o dziwno, bo jak coś jest od niej uzależnione to zawsze coś nawywija, ale tym razem się spisał :-) teraz już tylko czekam, żeby było po zabiegu i czekam na następną @ bo będziemy w końcu coś działać konkretnie...

Czytam Wasze komentarze i odnajduję mnóstwo swoich rozterek, wątpliwości i problemów :tak: wiem że rzadko tu bywam w sensie komentarzy, ale bardzo się z Wami tutaj identyfikuję :tak: trochę poleciałam melodramatem :-D ale tak naprawdę jest...


Miłego dnia Wam życzę.
 
Do góry