reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
ja jestem bardzo szczupła i w stymulacji, wogóle w całym protokole nie przytyłam ani kg:szok: no brzuch też miałam nabrzmiały
 
MagdaM bardzo mi przykro. Nie podawaj sie, bo napewno sie uda. &&&&&

Bziunia - przykro mi, ze Tobie tez IUI sie nie skończyła pozytywnie.

Kasik, działania widzę pełna parą, hehe... Ja tez juz chyba z 5 kg do przodu, bo przez te ostatnie kilka miesięcy ciagle na lekach. Trzymam za Ciebie gorace kciuki! &&&&&&

Caluje Ws wszystkie serdecznie!
 
witajcie!!
bziunia,przykro mi,że przyszła ta wredota @....:-(Ale ,trzeba sie wziąść w garść i dalej,na przód iśc,ku Wielkiemu Szczęściu!!:-)
Balonikowa,szkoda,że sie nie udało:-(!!Trzymam kciuki za kolejny cykl!!:tak:&&&&&&...
Magda,PRZYKRO MI!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(trzymajcie sie dzielnie kochana!!!!a z lekarzem rozmawiałaś??co on na tą sytuacje....?!1no beta niby rosła w górę no nie?!!to czemu tak sie stało??!!!!!...........szkoda,że na niektóre sprawy kompletnie nie mamy wpływu....szkoda.....Głowa do góry,jeszcze będziesz tulić dziecko swoje w ramionach!!!:tak:
Ja z miasta wróciłam,odebrałąm okulary od okulisty:szok:!!!szok!!ale mi dziwnie!!!Nie mam wielkiej wady ,ale jak je zakłądam,to dla mnie jest różnica w widzeniu!!! hi hi
Jutro na godz.17 jedziemy do kliniki,do dr.wezmę płytkę z drożnośćią i wynik Amh.......ciekawa jestem co dalej będzie??co lekarz nam powie itd...
Monisia SERDECZNIE GRATULUJE!!!!:-)
 
Cześć Kobity!
Monisia serdeczne gratulacje! Daj znać jak wygląda Twoja beta hcg bo rozumiem że jeszcze nie robiłaś? Przypomnij nam proszę jaki był u Was problem? Może to być pokrzepiające dla nas, jeszcze wyczekujących tego cudu :tak:

MagdaM cholernie mi przykro :sad: nie tak to miało wyglądać. Myślę, że każda z nas wierzyła w Twój sukces… trzymaj się, odpocznij ze 3 miesiące i próbujcie dalej. Tule bardzo mocno!

Madziulka Ty teraz rozumiem gromadzisz dokumenty do kwalifikacji? Czy już wszystko masz?

Queen cieszę się, że dr Cz przypadł do gustu. Napisz pliiis coś więcej o Waszych planach. Rozumiem, że jak pobierzecie np. 8 komóreczek, to np. 2 zapłodnicie a resztę komórek zostanie zamrożonych? Napisz jak to ułożyliście z doktorkiem? Już teraz bierzesz antyki, tzn że będzie długi protokół? Możesz odpowiedzieć na priv jeśli nie bardzo chcesz na forum ;-)

Bziunia, Balonikowa eh te cholerne @ :zawstydzona/y::-(

Kasik super że progesteron spada, oby tak dalej!!!! Widzę, że zakupy udane ;-) A jak zapaszki wokół Fashion House?? Dokuczały dziś smrodki z wysypiska ;-) ? Zdaj relację z wizyty u lekarza, bo już się niecierpliwie

Agaawa byłaś u doktorka sprawdzić czy pęchole pękły?
Kasica Ty to chyba tylko do czytania musisz nosić okulary, a tak na co dzień to chyba nie, prawda?

Mnie jak na złość jakaś infekcja bierze
:wściekła/y: boli gardło i zatoki....... cholera jasna, czy nie może być wszystko normalnie? przy poprzedniej stymulacji skręcona kostka a teraz infekcja :zawstydzona/y: eh idę po zastrzyk
 
Dziewczyny wchodzę dziś na forum, żeby się z Wami podzielić smutną dla mnie wiadomością, a tu czytam i nie wierzę!!!!:wściekła/y:

Magda,PRZYKRO MI!!!
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
trzymajcie się dzielnie kochana!!!!Wiem, że teraz Ci bardzo ciężko - nawet brak słów, żeby coś napisać, ale musi być dobrze.
bziunia,przykro mi,że przyszła ta wredna @....
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
Ja też musiałam się podnieść, więc dasz radę i idziemy do przodu.
Balonikowa,szkoda,że się nie udało
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif


Monisia SERDECZNIE GRATULUJE!!!! Ja też odmawiam tą nowennę i mocno wierzę, że stanie się cud, jak tylko napisałaś o niej na Forum od razu postanowiłam spróbować - mam nadzieję, że zostanę wysłuchana.Napisz Nam coś więcej, jak wyglądała Twoja droga.

A ja miałam dzisiaj wizytę - 13 d.c - wizyta o godzinie 18:30 - i co się okazało, że owulacja już była. W lewym jajniku miałam ciałko żółte i płyn, ale tak na prawdę nie wiem kiedy to się stało - dr mówi, że prawdopodobnie dzisiaj, albo najdalej wczoraj. Stwierdził, że w takim wypadku nie ma sensu robić IUI, bo nie do końca wiemy, jakie były pęcherzyki i kiedy pękły.Najgorsze jest to, że od soboty nic nie było, bo dr kazał się wstrzymać ze 3 dni przed wizytą, aby armia sił nabrała. Oczywiście dzisiaj tuż po powrocie zadziałaliśmy, ale raczej nie mam szans. Kurcze dziewczyny tak mi przykro, że ten cykl stracony. W tamtym cyklu, przy pierwszym podejściu i monitoringu od 12 d.c co 12 godzin miałam pęknięcie w 15 d.c rano i od razu inseminację, a teraz już 13 d.c było po wszystkim. Szlak by to wziął.
Dlaczego my mamy takie trudności i musimy ciężką drogę przejść, aby dojść do tego wymarzonego szczęścia?

Nic nie poddam się za nic i walczę dalej - jutro jadę służbowo do Łodzi, więc mnie nie będzie.

Trzymajcie się cieplutko. POZDRAWIAM
 
Smerfeta już zdaję relację :-) Otóż mam 1 pęcherzyk na prawym jajniku ale mały bo ma 13 mm, natomiast na lewym są 4, w tym 3 spore od 15-17 mm i jeden 11 mm. Doktorek powiedział, że przy tej ilości każda kamórka jest na wagę złota i dlatego postanowił wydłużyć stymulację o 2 dni. Boję się jak nie wiem co, że pęcherzyki popękają za wcześnie tak jak kiedyś przed IUI ale uspokajał mnie, że Gonapeptyl mnie przed tym chroni. Nie pozostaje nic innego jak mu uwierzyć i modlić się, żebym nie była kolejny raz wyjątkiem od reguły ;-) Znowu fiknęłam na prawie 900 zł. na leki, razem już prawie 4 tys. Jeszcze dzisiaj i jutro wieczorem Menopur 300, 3 dni rano Gonapeptyl, 12 lutego Choragon o 21:20 a 14 lutego o 9:20 punkcja :-) Taki fajny dzień - Walentynki, będzie łatwo zapamiętać i opowiadać dziecko kiedy zostało poczęte ;-):-D Tak bardzo chciałabym, żeby moje słowa się spełniły :zawstydzona/y: A Ty kuruj się kochana, żebyś do punkcji wyzdrowiała. Zapaszki oczywiście były, nawet jak wyszłam z samochodu to sobie pomyślałam o Tobie, czy przyzwyczaiłaś się do tego zapachu i już go nie czujesz, czy ciągle bardzo przeszkadza? Sorry, że tak tylko o sobie ale padnięta jestem, jutro w pracy doczytam co u Was.
 
Kasik zapaszki koncentrują się w miejscu, w którym byłaś ale dziś musi tam być mega czad bo aż do mnie dolatuje... bleee :-(
Na chłopski rozum to dobrze że stymulka wydłużona, ważne by wszystkie jajca podrosły bo tak jak dr powiedział - każde na wagę złota :-) masz więc złote jajca :-D niech teraz zdrowo rosną! I nie bój się, nie pękną, nie ma bata :-)

Ewciak wielu z nas zdążyło się tak że owulka zrobiła swoje... Ale jeśli dopiero co była to jest szansa że dzisiejsze starania dadzą efekt, więc głowa do góry, jest jeszcze szansa :-)
 
reklama
Bziunia przykro mi bardzo , walczymy dalej :-) co teraz planujecie?
Smerfetko robimy badania , jedno mam wykonać w 2,3 dc więc czekamy na okres .
Mąż standardowo również ma badania wykonać , najgorsze jedno SCSA , które u mnie kosztuję 360 zł :szok:
Straszne ceny , a wczoraj na domiar złego zepsuł mi się samochód , wsiadłam do niego pod gabinetem i nie odpaliłam , kontrolki się zaświeciły ......... I dzisiaj muszę jechać do pracy autobusem, a mam pół godziny do przestanku wrrrrrrrrr a ile naprawa będzie kosztowała? strach się bać .:wściekła/y:
 
Do góry