reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
witam wieczorową porą....
My juz nowe schody mamy na górę do naszego mieszkanka zamontowane:tak:,dziś był pan i walczył z nimi dośc długo,ale efekt.......................:tak::tak::-D:-):-)..to jest to czego oczekiwaliśmy:tak: BJUTII!!!!!!!!!!.to tego piekny parapet drewniany:tak::-):tak::tak:,..jeszcze obicia z drewna na barierkę na schody...no normalnie jest uroczo i mega pięknie!!:tak:...yyyyyyyy tylko czemu to wszystko takie nieziemsko drogie..?!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:,ale coś za coś....
Teraz z moim mężem sobie film oglądamy i winko popijamy...:tak:.jutro jedziemy po panele:tak::tak::tak:,ale sie cieszę...bo jeszcze troszkę i idziemy mieszkac do naszego mieszkanka:tak::tak::tak::tak::-):-):-D:-D:-D..będą 2 pokoje,łazienka,kuchnia z jadalnią i mała garderoba:tak:.dla nas i dzidzi ,jak pojawi sie na świecie to w sam raz!!1:tak:
Sorki,że tylko o mnie kochane piszę...ale cieszę sie,ze remont końca dobiega....teraz musimy za meblami sie rozejrzeć itd....:tak:
 
Kasica fajnie, że wijecie sobie gniazdko, dzidziuś, który na Was gdzieś tam czeka na pewno pojawi się jak już wszystko będzie gotowe. Ja akurat nie lubię remontów ale to chyba wynika z tego, że mój ojciec całe życie coś nowego budował i miałam ciągle do czynienia z ekipami budowlanymi, niestety z różnym skutkiem ;-)
 
Dzień dobry dziewczyny:happy:

Bardzo trzymam teraz kciuki za moje koleżanki invitrowki, mam nadzieje, ze nadmorskie powietrze wreszcie ciąże przyniesie, bo cos północ zaniedbana, reszta kraju jakos daje radę:rofl2:
Oczywiście Agaawa dla Ciebie tez słonecznych wiadomości.

U mnie bez zmian. Dalej nie wierze,ze to małe zwierzątko co tak bezbronne leży to nasze dziecko. Juz sie do nas uśmiecha świadomie i reaguje na głos.
Doznania, których nie da sie przecenić...
 
Ostatnia edycja:
Pole dziękuję :-) Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby tym razem się udało :tak::tak::tak: To podejście będzie inne, tym razem Smerfeta mnie goni a nie ja ją, już ma dzisiaj 2 dzień stymulacji a ja 7. Ucałuj Kiciusia od cioci z północy :-)
 
witam sie niedzielnie!!
kasik,co do remontów to ja tez tego nie lubie,ten bałagan,ten kurz itd....:szok:ale jak widzę,jak to wszystko szybko i sprawnie idzie,to nie przeszkadza mi bałagan i to że sie kurzyło i przez mc.był totalny chaos!!!,wybieranie koloru farb,kafelek itd...to jest super!!!:-DWłasnie z castoramy wróciliśmy,kupiliśmy panele na podłogi w naszym mieszkanku,oraz 2 lampki halogenowe nad lustrem u łazience,że jak się będę malowała,żeby dobrze mi to wychodziło hi hi!!;-)W Aparcie kupiłam sobie małą błyskotke i i ogólnie jesteśmy zadowoleni z zakupu paneli:tak:
Teraz kawkę sobie zrobiłam i męzowie i leniuchować będziemy.Jutro do pracy na rano.We wtorek wizyta w klinice.
Miłej niedzieli życzę!
 
Hejka!
Kasik mała poprawka ;-) dziś o godz 19 będzie mój pierwszy zastrzyk, stymulację zacznę w 2 dc. Tym razem mam Gonal a wcześniej brałam Menopur i Gonapeptyl, więc teraz mam zupełnie inny zestaw zastrzyków.

A co do moich wyników w 1 dc: estradiol miałam 52,143 a progesteron 0,867
Musze jeszcze jakoś zorganizować zrobienie morfologii, układu krzepnięcia itd dla anastezjologa. Wizytę mam we wtorek ale raczej nie ma bata bym zdążyła do wtorku bo w pobliskiej przychodni robią badania właśnie we wtorek a wyniki mają na drugi dzień.... ale jakoś dam radę, może da radę coś przełożyć

Kasik trzymam kciuki za jutrzejsze podglądanko&&&&&&&&&&&
a115.gif
Oby były jajca piękne jak pisanki ;-)

Pole
niewiele wiem kiedy dzieci co zaczynają robić i w sumie jestem zaskoczona że miesięczne dziecko już świadomie się uśmiecha :happy: Uściski dla Was
f020.gif

Kasica no to kiedy przeprowadzka?

Miłej niedzieli dziewczyny!!!!
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta ups ubzdurałam sobie, że wczoraj zaczęłaś stymulację :sorry: Widzę, że estradiol miałyśmy podobny, czyli jednak ten estrofem hamuje rozpoczęcie rośnięcia pęcherzyków. Ty byłaś w 1 dc a ja teoretycznie w 5. Tylko progesteron mam dziwny ale doktorek się nim nie przejął, zobaczymy jaki będzie jutro. Wiesz może czy jak będzie za wysoki to co wtedy? Jutro wieczorem zdam relację z podglądanka, wrócę pewnie około 19-tej.
 
reklama
smerfeta,co do przeprowadzki,to panele jeszcze trzeba połozyć,we wtorek hydraulicy przyjadą zamontować wc,umywalke i prysznic...i mozna mieszkać:p):p).............nie no jeszcze kupienie mebli,łóżka,mebli kuchennych...i w sumie można iść:p)
 
Do góry