reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kochane kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!co prawda po czwartej inseminacji ale jestem.musze wam powiedziec ze juz bylam kompletnie zrezygnowana i jak szlam na iui pomyslalam sobie"kurcze tylko trace czas i nic wiecej..."ale stal sie cud!!!!!rowno tydzien po inseminacji strasznie mnie zemdlilo i bylo slabo.bylam pewno ze zjadlam cos nie"halo".wczoraj mialam mega straszne nerwy,zaczelam plakac i pomyslalam sobie mam wszystko gdzies i zeby jeszcze bardziej sie pograzyc zrobilam test wieczorem,bylam na 200% pewna ze bedzie negatywny a tu co????druga bardzo blada kreska!nie docieralo to do mnie wcale.dzis powtorzylam z samego rana i obie kreseczki sa czerwone jak malinki!!!!!zatem przesylam dla was wszystkich fluidki ciazowe i nie zapomne o was w swojej modlitwie.niech dobry bog ma was wszystkie w opiece i ulituje sie nad wami.prosze nie zapominajcie tez o nowennie pompejanskiej bo ona naprawde czyni cuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zycze wam z calego serca pozytywnych tescikow i bozego blogoslawienstwa.trzymajcie sie kochane i badzcie dzielne.pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
no niestety, nam się nie udało. w sobotę hcg spadło do 2,2. ja myślę, że wcale nic się nie działo a poprostu zastrzyk z ovitrelu zakłamał wyniiki. niepotrzebnie się łudziliśmy.
teraz liżę rany. poprostu jestem załamana.
 
Madziu trzymaj się słońce , wszystko się ułoży i będziesz wspominać ten czas jako nerwowy.
Nie możesz się poddawać i musisz walczyć dla maleństwa , dla Was , najbliższych i dla nas wszystkich na forum .
Wierzyłam w Ciebie od początku i będę wierzyć do końca. Ty również musisz uwierzyć w sukces !!!
 
Dzień doberek:)


Magda strasznie mi przykro :( ale jak Madziulka pisze nie poddawaj się i nie załamuj niepowodzeniem, walcz dalej
Kasik, Smerfeta idziecie prawie łeb w łeb :tak:;-) Trzymam za Was kochane kciuki żeby tym razem Wam się udało siostrzyczki :-):-D

Kasica super że będziesz lada chwila na swoim, masz teraz duzo zajęć, zakupy, myslenie jak co urządzić i może to Ci pomoże?:) że w najmniej oczekiwanym momencie uda się i nie będziesz nawet wiedzieć gdzie co i kiedy :tak::-D

Monisia29 Gratulacje;)
 
Ostatnia edycja:
Magda, taka smutna wiadomość.... :-( Bardzo, bardzo mi przykro kochana, byłam pewna, że już będzie dobrze... Trzymaj się...
Ja jestem po wizycie w klinice - jestem baaaardzo zadowolona ze zmiany lekarza, nowy doktorek bardzo kontaktowy i rozmowny, wszystko fajnie wytłumaczył, pogadaliśmy o naszych wątpliwościach i zdecydowaliśmy się na mrożenie komórek (jeżeli oczywiście w ogóle będzie taka potrzeba). Na razie zaczęłam antyki więc teraz przede mną znoooooowu kolejny miesiąc czekania.
Buziaki dla Was wszystkich!
 
Qrde Magdam bylam przekonana ze ta sobotnia beta to tylko formalnosc. Przykro mi bardzo i mysle o Tobie. Kasica teraz szybcutko prosze kupic lozko i do roboty. Monisia GRATULACJE i spokojnej ciazy. Queen powodzenia. Kasik dzis mysle o Tobie.
 
witam dziewczynki
magdaM
bardzo mi przykro,że się nie udało. Napewno teraz czujesz ból i rozczarowanie. Ale czas leczy rany i napewno niedługo znów nabierzesz sił do walki. To pewne:tak:
kasica ale Ci zazdroszczę tego urządzania mieszkanka. Lubie tak zmieniać co w swoim otoczeniu. Mój M smieje się ze powinnam miec meble na kółkach.
monisia29 gratulacje wielkie:-)

Wczoraj byliśmy z M na filmie "wykapany ojciec" fajna komedia, ale były też wzruszjące momenty.
 
Cześć Kochane, przez ostatni tydzien byłam mega zajeta, więc nawet nie mialam czasu na czytanie forum. Wybaczcie, że nie odniosę się do każdej z osobna. Serdecznie gratuluję świeżym mamusiom i życzę spokojnej ciąży i porodu a tym którym się nie udało ( w tym mnie, dzis przylazła @ wiec nawet nie zdazylam zatestowac) zyczę abyśmy przywitały wiosnę z fasolkami.
Miłego dnia Kochane
 
Witam kobietki w ten słoneczny dzień

do mnie niestety tak jak przewidywałam wczoraj przyszła wredna @ więc na 100% trzecia IUI się nie udała jutro jadę do doktorka i zobaczymy co powie czy podchodzić jeszcze raz do IUI czy już raczej do in vitro.

MadziulkaRz sto lat i spełnienia marzeń a szczególnie tego jednego najważniejszego

MagdaM
przykro mi,że się nie udało,walcz dalej a na pewno wywalczysz swoje upragnione dzieciątko

Monisia29 GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
MagdaM nie wiem co powiedziec, tak bardzo mi przykro :(

Monisia gratuluje, fajnie, ze sie z nami podzielilas ta radosna nowina, dajesz nadzieje watpiacym :)

Ja juz mam wyniki estradiol 1096, progesteron 1,18 wiec chyba ok :) Zakupki udane: plaszczyk, buty, spodnie, spodnica i rekawiczki ;) A to wszystko w super cenach:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry