reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Na 3 specjalistów którzt udzielili mi odpowiedzi, wszyscy odradzają laparo, ale wiem w końcu dlaczego , a nie bo nie:sorry:
No i dwóch na trzech mówi o hiseroskopii. Muszę o tym poczytać, planuje ivf zrobić w gyncentrum ale w bliżej nie okreslonym terminie:zawstydzona/y: z powodu braku pieniędzy. Wysłałam też zgłoszenie do fundacji cud in vitro, może dostane dofinanoswanie w wysokości 3000 zł, zawsze to coś mniej z własnej kieszeni. Myślę ze nam się uda chyba dopiero po wakacjach, nie nastawiam się na wczesniej, wole być milej zaskoczona obrotem w firmie.
 
reklama
Gizas to chociaz konkretny lekarz, uwazam ze w novum w Wawie i Bocianie w Bialymstoku sa najlepsi specjalisci od bardziej skomplikowanych przypadkow....nie mowie,ze Twoj jest zly ale po nieudanym IVF braku mrozaczkow obnizonym AMH i slabym nasieniu to byc moze warto przemyslec decyzje przed kolejna proba....szkoda,ze AMH nie mozna jakos podleczyc hehe....
Ja mam miec 24,02 laparoskopie i wlasnie przeczytalam na skierowaniu ze tez histeroskopie, musze poczytac o tej histero bo nie wiem nawet co to jest....
To jak to naparwde jest z ta laparo, po nieudanych IUI np warto robic laparoskopie?
 
Pełna - współczuje. Pewnie póki co tracisz kilogramy zamiast zyskiwać?

No właśnie tyję mimo wszystko...mam na razie do przodu 3kg, ale jestem na L4 i siedzę z tyłkiem na kanapie więc pewnie gdyby nie te mdłości to bym miała z 6kg do przodu :crazy:

Dziwne Gizas że Tobie nie chcą robić laparo a Hope robią bez problemu...ja nie wiem jak to jest..
 
Ostatnia edycja:
Hope: ja tez uważam tak jak GizaS, ze jeśli nie jest to taki sam kolor krwi jak krew @ to trzeb zaliczyć to jako plamienie...
GizaS: dobrze ze w końcu dowiedziałas sie co i jak...a ja coś kiedyś czytałam o histeroskopii..

W ogóle coś mnie rozkłada:/ wzięłam paracetamol bo mój gin powiedział ze spokojnie mogę to brać:/

a tu link dla Was dziewczyny:)
http://www.zdrowie.med.pl/uk_rozrodczy/badania/skopia.html
 
Ostatnia edycja:
Gizas czyli jednak sa lekarze ktorzy uwazaja,ze nawet jesli TSH miesci sie w normie to i tak warto je zbijac....to ja nie kumam swojego prof....
Kiedy idziesz robic badanka aby sparwdzil czy po kuracji cos spadlo?
 
Hope, nigdy nic takiego nie miałam ale na Twoim miejscu zaznaczyłabym sobie ten dzień, że jest mała zmiana i obserwowałabym dalej, przynajmniej przez te 2 dni skoro masz cykle 28 dniowe. Może akurat w tym czasie @ rozwinie się i będziesz wiedzieć na pewno że to już to.

Gizas, w końcu ktoś ładnie odpowiedział. Pamiętam, że Sony z tego wątku miała kiedyś histeroskopię diagnostyczną i uzyskała jakieś dodatkowe informacje po tym

Dagna, mów sobie że to TYLKO 10 dni ;-) Trzymam kciuki by się udało.. jeszcze tylko troszkę, dasz radę!!!!

Ja jutro będę chyba pół dnia siedziała w klinice. Ciut po godz 7 badanie krwi i jeśli LH będzie > 20 to robimy IUI, ale jeszcze będę musiała dzwonić do mojego lekarza, który ma mi załatwić lekarza na zastępstwo... oj mam nerwa
 
Na wizycie w gincentrum sprawdzę ich podejście, jesli będą mi wszystko negować to nie zostanę u nich:sorry:
Ja juz 4 lata temu byłam otwarta, dlatego z laparo nikt sie nie palił, a do tego mam skrajnie obniżone AMH i jest duże ryzyko ze mną, co do histero to musze jeszcze poczytac, mam nadzieję ze jest na nfz:baffled:
 
reklama
A co do TSH to chyba jednak mają racje ci co uważają że pownino oscylować około 1.
W przyszłym tyg. zrobię tSH, ft4 i ft4 i pojde prywatnie do endokrynologa, moze zleci dodatkowe badania
 
Do góry