reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
hej dziewczyny :)
Gizas nie bardzo rozumiem mnie lekarze wręcz namawiają do laparoskopii diagnostycznej i histeroskopii aby zobaczyć co się dzieje mimo że nie mam nawet podejrzeń o pco ani endometriozę, ale kto wie zawsze może być ukryta... A Tobie odradzają???? Ja lecze się w novum i mimo że na laparo dostałam skierowanie od innego lekarza, powiedziałam o tym dr prowadzącej w novum że się zdecydowałam na laparo i byłam u innego lekarza i myślałam że zareaguje jakoś źle że np podważam jej kompetencje ale powiedziała że bardzo dobra decyzja że zawsze to jakiś krok do przodu tymbardziej po nieudanych 3 IUI....
 
[h=2]
icon1.png
Odp: Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię[/h]
EVIS jak sie uda to zmieniam zawod zostaje wrozka;)
Wroże że do sylwestra wszystkie bedziemy miec dzidzie w brzuchu;0
pelna nadzieji z Toba na czele:)



pełna_nadziei83 dziękuje za post.



oj kochana jakbyś mi wywrożyła to jadę ci zawieżć szampana...no chyba że gdzieś w Chinach mieszkasz :-)





czesc dziewczynki wlasnie tak sobie przegladam forum i pelna zobacz co znalazlam:)
 
Ewela: co u Ciebie??:)

Kasik: trzymam &&&&!!:) nie bede sama w styczniu:)

Zgaga dzisiaj mnie nie męczy, ale zaczęłam sie stresowac temp, bo rośnie i nie wiem czy rośnie bo sie udało czy rośnie bo jestem troszkę podziebiona. Eh!!
 
Dagna dzieki ze pytasz ja narazie czekam po mojej hiperce sladu nie ma noi w tym miesiacu lekarz kazal sie starac bo podobno po przestymulowaniu sa wieksze szanse na ciaze naturalna za jakies 8 dni powinnam miec @ i zobaczymy co dalej
 
reklama
Do góry