reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć Kasik,
Ja też jestem początkująca na tym forum i wcisnęłam się tu między dziewczyny ;-) łączy nas ten sam temat, te same bolączki i te same przeżycia, więc miło sobie razem popisać.

IUI się nie bój, bo to nic takiego, nic nie czujesz. Miałam tylko raz i w sumie podchodziłam z nastawieniem, że pierwsza się raczej nie udaje. Później również nic nie czułam, żadnych boleści ale ponoć czasem brzuch pobolewa.

Dla mnie ważne, że mam jakiś plan i mam nadzieję, że w razie co nie załamę się, aczkolwiek teraz boję się ewentualnej porażki. Będzie co będzie, bądźmy silne, kiedyś w końcu się uda :tak:
 
reklama
Dziękuję Smerfeta za powitanie :-).
Rzeczywiście jak pogada się z kimś kto ma podobne problemy to dużo lżej na serduchu się robi.
Masz rację będzie co będzie. Głowa do góry, pierś do przodu i naprzód :happy2:.
 
Witaj kasik :-)
Kazda z Nas stawiala pierwsze kroki w tym temacie, ja co prawda jestem juz po 4IUI nieuanych ale co chwile dowiaduje sie innych nowych ciekawych informacji,ktore moze pomoga ujrzec te dlugo wyczekiwane II grube kreski. Tobie rowniez tego zycze.
Mialam 4IUI i z czego tylko jedna byla nieprzyjemna tzn. przy podawaniu nasienia czulam jakis lekkie nieprzyjemne rozpieranie ale to nie byl bol...w porownaniu z HSG to byl pikus hehe...co prawda jajowody mam drozne ale pierwsze podanie kontrastu bylo nieprzyjemne :-)
Mysle,ze nie ma co sie stresowac to nic strasznego...oby Twoja 1IUI zakonczyla sie sukcesem...nie nastawiaj sie psychicznie,ze sie uda bo IUI daje tylko 10-15% szansy...lepiej byc mile zaskoczonym niz rozczarowanym....
Haha ja co mowie o nie nastawianiu sie....ale po tym co przeszlismy z mezem nie potrafie nie myslec...dla Nas IUI tzn AID jest jedyna szansa na posiadanie potomstwa...naturalnie nigdy nie bedziemy mieli dzieci a bynajmniej nie z nasienia meza....
Zycze powodzenia i czestego zagladania do Nas, pamietaj w kupie zawsze razniej :-D:-D:-D
 
Dziękuję Hope84 :-).

Staram sie nie nastawiać-ale to trudne.


Tobie również życzę powodzenia w starankach abyś mogła cieszyć się ze swoich upragnionych II kreseczek.
Mam jedno pytanko może wydać się głupie. Ale czy po zakończeniu IUI powinnam mieć założoną np. podpaskę tak by nic nie poleciało po nogach :zawstydzona/y:??
 
kasik ja po IUI zakladam sobie wkladke w razie czego jakby mi to nasienie wylecialo...pomimo iz przy IUI nasienie jest podawane gleboko to i tak zawsze cos tam wyleci....hehe :-)
 
Witam sie i ja z nowa koleżanka:)
IUI nie boli- nie jest to jakieś mega przyjemne i komfortowe,przynajmniej dla mnie bo ja nie lubie bólu:p ja zakładalam wkladke bo plamie po IUI:/ i generalnie ja dosyć kiepsko czuje sie po samym zabiegu, ale każdy organizm jest inny:)
Ja zaczynam coraz bardziej sie stresowac beta...
 
Hej

Dagna - tak moje IUI wypadnie w lutym, ok 30.01 spodziewam sie @.

Smerfeta
- moje endometrium w momencie kiedy pękały pęcherzyki mialo 7mm w porywach do 8mm. takze cienkie ;/

Macie racje - popytam o inne leki, dopiero 22.01 ide po recepety takze moze cos wezme innego.

Kasik 81 - witaj, w kupie raźniej !
 
Kasik - Rico - musi się udać, nie ma innej opcji ;-)
GizaS, to prawda, najwięcej dowiedziałam się z tego forum, tym bardziej że mój lekarz jest mało wylewny. Teraz wiem o co pytać i jakie brać witaminy :-D

Esiek, faktycznie cienkie endo... chyba jest jakiś lek na to prawda? Na tym forum przewijał się estrofem. Może popytaj lekarza?
Dagna, jeszcze się nie stresuj, za szybko ;-) a tak na poważnie, mi pomagało układanie puzzli - minimum 500 elementów. Totalnie przestaje myśleć przy puzzlach więc mam chwilę wytchnienia. I jeszcze kino, filmy i gry - najlepiej planszówki, na których trzeba się skupić - polecam!!!!:happy2:
 
reklama
Esiek: to ja trzymam &&&:) zeby @ przyszła w terminie i wszystko było piękne:)

Smerfeta: ja wiem, ze jeszcze zbyt szybko zeby sie stresowac ale tak to jest ze nie mozna o tym zapomnieć...ja wyszywam krzyzykiem obraZki to tez mi trochę pomaga:)
W ogole mam straszna zgage:/ bardzo mnie męczy:/
 
Do góry