reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
GizaS - bardzo rzeczowo Ci odpowiedzieli:-) Histero można zrobić w ramach nfz-tu. Kochana mam nadzieję, że to czekanie przyniesie Ci szczęście tak jak mi:tak:

Hope - ja bym liczyła 1 dc od momentu kiedy pojawi się żywa krew. Swoją drogą te plamienia są bardzo dziwne.

Dagna - u mnie zgaga pojawiła się przed pozytywną betą i tak już ze mną została ;-)
 
reklama
lilonko wlasnie wiem,ze cos jest nie tak bo to mam 1raz w zyciu ale to nie jest normalne...gin mowil o niedomodze lutealnej...teraz bede brac luteine i wezne tez dupka bo mi zostal...zobaczymy cos tam sie wyrodzi z tego :-p poczekam na rozwoj @ bo to jakos dziwnie wyglada....

Gizas
oby w tym Gynocentrum potraktowali Cie Was powaznie i nie olewajaco....bo to czlowiek placi wielkie pieniadze za leczenie i nie chce byc traktowany ogolnikowo tylko zeby wnikneli w problem i go rozwiazali....trzymam za Was kciukasy &&&&

Smerfeta trzymaj na wodzy swoje jajca hehe....kiedy IUI?
 
Lilonka: mam nadzieje ze u mnie tez to jest jakiś objaw:) ale mam nadzieje ze nie helicobaktera który lubi mnie nawiedzac:/

Smerfeta: trzymam &&&&zeby wszystko było ok!:)

A ja odebrałam wyniki i wszystko ok, to były takie podstawowe wiec dużo mi nic nie powiedziały:p ogólnie jest ok
 
reklama
Blue: ja po pierwszej IUI tez plamilam, ale szczerze nie byłam wtedy na to przygotowana- a teraz to już wiedziałam co i jak wiec przygotowałem sie:)

Smerfeta: oczekiwanie na bete jest strasznie męczące i stresujące:/

ja mam okropny ból głowy...no i ta zgaga:/
 
Do góry