reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Lucy - ja też miałam laparoskopie diagnostyczną ponad rok temu bo mojemu gin coś się nie podobało na usg. Dzieki temu odkryli mi ta poczatkujaca endometrioze. Ale sama laparoskopia jest ok - uśpią Cię, budzisz się po fakcie, jedna doba w szpitalu - da się przeżyć. Bólu nie czułam żadnego, ani w trakcie ani po. Najgrosze dla mnie było czekanie i te zabiegi przed typu lewatywa, bo do szpitala biorą dobe wczesniej. Dasz radę !!! P.S Ja wspominam o niebo lepiej niż np. HSG...
 
To się babo ciesz, ja miałam na żywca :) Plusem jest, że bół trwa króciutko ale za to jak :) Moim zdaniem tez da sie przeżyć ale pomimo tego, że laparo to "prawie" operacja to na prawde nie ma sie czego bac. Trzymam kciuki, żeby bylo ok!!!
 
Witajcie dziewczyny!
Ja miałam identycznie ja Ty bluesky lekarz kazał mi kupić bez recepty hemorigen .
Stosowałam 3X dziennie po 2 tabl przez 3 dni i skończyło się :happy2: POLECAM!
Na IUI będę pierwszy raz pod koniec lutego
 
Cześć Dziewczyny:) dziekuje za trzymanie &&&:) tak sobie myślałam ze nawet jak pecherzyk nie pęknie i nie uda mi sie podejsc do IUI bo przecież tez tak moze być to i tak będę sie cieszyć z tego cyklu ze moj organizm zaczął coś działać sam z siebie:)
Ewis: oczekiwanie w nic nie robieniu jest najgorsze i najcięższe...przynajmniej dla mnie, bo chciało by sie juz mieć/ wiedzieć co i jak...

Mnie czeka HSG (na poczatku lutego no chyba ze iui sie uda) i czytając jak wyglądały wasze to zastanawiam sie jak będzie u mnie:/
 
Hope nie poradzę Ci na co mozna zamienić, może jakieś inne suplementy z apteki ci poleca o podobnym składzie. Ja wszytsko zamawiałam na allegro, doszło w 48n h
 
reklama
Ewis – dzięki
My wręcz czuliśmy się odrzuceni przez niektórych znajomych ze względu na brak dzieci, ale chyba skumali że mamy jakiś problem i kontakty odnawiają się. Tylko, że ja dopiero "uczę się" patrzeć na ich dzieci i bawić się z nimi – strasznie mi ciężko. Kupuje im prezenty i o dziwo zawsze tak trafie, że zabawka na długo staje się ulubioną zabawką dziecka :rolleyes2:

Dagna – gratuluje pęcholi i trzymam kciuki za ich pomyślny rozwój! Twój gin robi IUI na pękniętym pęcherzyku? Mój niestety chce tylko na niepękniętych a wolałabym na pękniętym bo emek ma dobrą armię. Co do HSG to najpierw dowiedz się jaka metoda będzie u Ciebie wykonywana. Ja robiłam prywatnie w klinice za 350 zł - nie było tak źle, troszkę bolało i czułam jakby chciało mi się mocno siusiu... nie strachaj się ;-)


Mnie również zainteresowały witaminy BeParent Women. Ciekawe dlaczego na doz.pl ich koszt za 30 tabl wynosi 73,19 zł a na allegro również 30 tabl 29,90 zł :confused: ciekawe o co kaman...
 
Do góry