reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hope a wszytsko u Ciebie w porządku z progesteronem? bo to ona odpowiada za druga faze cyklu. Suplementy bralam ponad miesiac i widziałam efekty, selen od owu do @. Ja euthyrox biore o 17, ale regularnie. mam przypominacz w tel:-)


Gizas-Euthyrox MUSI być na czczo!malo tego...bierze się go na czczo,popija poł szklanki wody i przez poł godziny nie powinno się jeszcze jeśc.inaczej on się nie wchłania. najlepiej połozyc sobie pna szafceprzy łózku-ja dzięki temu pamiętam zawsze.
 
reklama
Dziewczyny pisze tak na szybko z telefonu jestem po usg właśnie i mam pecherzyk dominujący:D sama wytworzylam w ciagu 3 dni:p bez clo:D w drugim mam 3 ale jeszcze żaden nie jest dominujący:) mam być w pon rano zobaczyć ten pecherzyk czy pękł czy urosl itp jak będzie pekniety to robimy IUI a jak nie to we wtorek:D
 
Ewis-mam AMH na razie.
1.1

resztę w 3 dniu cyklu.ale nie wiem kiedy to będzie bo teraz dostałam w 12 dc @ i mam do dziś juz 13dzień:baffled:czekam az minie i jak kolejny cykl będzie to pojadę na resztę.
 
Jestem po wizycie u mojego ginka i dostałam skierowanie na laparoskopie diagnostyczną mam się zgłosić po miesiączce czyli na początku lutego, boję się strasznie ale jest to jakaś nadzieja :) będę miała robioną w szpitalu praskim
 
reklama
Do góry